funko fusion

Inne gry Lan Party

A

ars

Gość
Cześć zblizaja sie wakacje co oznacza lan :) Robimy z kumplami bedzie nas 5-7 . Wiec prosze was o jakies tytuly do pogrania , na ta chwile mamy (NFS UG2,BF2,COD2,COD WaW coop,Grid) co jeszcze polecacie (oprocz CS,Quake,Unreala) .
 
Polecam Call of duty 4 jest według najlepsza strzelanina na świecie , ponieważ zawiera dedykowane serwery, modyfikacje,nieograniczona ilość postać,ogarnięte serwery,Niskie pingi. I co najważniejsze doskonale dopracowane mapy, co urozmaici waszą grę.
Jeśli lubicie dużo atutów, osiągnięć itd , możliwości, uzbrojenia : to polecam Modern warfare 2 lub Modern warfare 3.
Liczę na + Rep.
Za radę :D
 
Wiesz fajan gra ale mapy sa za duze jest nas troche malo :/ a co do Enemy Territory to obczaje gre czekam na dalsze propozycje
 
Wiesz, takie mamy jak na 1.7 wersję najnowszą napy na waszą ilość to mapy : Shipment,killhouse,backloct,ambush,district,Vacant myślę te tych mapach nie mielibyście problemów na szukaniu siebie.
 
Jak mowisz ze te mapy sa nie za duze to moze sprobujemy a co do aoe2 to odpada zanudzic sie mozna
 
ars napisał:
co do aoe2 to odpada zanudzic sie mozna
Jakbyście chcieli spróbować strategii to polecam W40k Dawn of war: dark crusade/soulstorm. Wymagania toto ma niewielkie jak na obecne maszyny, gra się szybko(jak na strategię to mapę 4/4 na necie mniej więcej 9 min mogła trwać przy średnio ogarniętych graczach ) no i przy 7/9 rasach (każda się różni) nie nudzi się za szybko.
Ze ścigałek to ew. crashday mogę polecić w trybie rozwałki (o ile nie rażą was samochody z zamontowanymi karabinami :D).
To chyba tyle z moich propozycji wakacyjnych

P.s. Na lan party zależnie od tego jakie sprzęty macie, ja się bawiłem świetnie przy aliens vs predator 2 z dodatkiem (stare ale jare ) ;p Niestety nie wiem jak jest z tą nowszą wersją avp bo nie miałem jeszcze okazji zagrać.

Cheers,
GanD
 
Back
Do góry