Lagi W Agrar Simulator 2012

Lagi W Agrar Simulator 2012
F

Filip224

Gość
Witam mam problem otóż mam okropne lagi w Agrar simulator 2012 i niewiem czym to jest spowodowane.Jak by ktoś kto sie zna mógł pomóc to bym się cieszył xD!! :)
 
Na single są duże lagi na takich średnich ustawieniach a na multi na minimalnych są spore a wydaje mi się że mój laptop wcale nie jest taki słaby w czym może być problem?A i jeszcze wczoraj zauważyłem w menadżerze urządzeń że mam 2 kart graficzne jedną NVIDIA GeForce GT 540M a drugą Intel HD Graphics Family o co chodzi?
 
NVIDIA GF GT540M to karta główna (tak to sobie nazwijmy) z której korzysta laptop. Intel HD Graphics Family to karta zintegrowana z płytą główną. Jeśli jedna wysiada to druga może działać (jeśli dobrze pójdzie :P). Jako domyślna powinna być ustawiona ta pierwsza. Jeśli chodzi o lagi, masz zwyczajne spadki fpsów.
 
A jak te spadki fps-ów można naprawić bo rzeczywiście jak gram w LOL-a (gra mmo/rpg) to mi sie fps wachają od 10 do 60 i tak skacze cały mecz więc czym to można naprawić?
 
ale jakim cudem z takim kompem moge miec mialo fps w grze takiej jak agrar czu lol no ja nie rozumiem
 
Zrobiłem wszystko i nic a na najniższych ustawieniach gra ciągle nie chodzi płynnie ale jest o wiele lepiej niż na normalnych ustawieniach tyle że na najniższych ta gra nie ma żadnego sensu bo to co najważniejsze to powyłączane. A może jest jakiś program żeby mi te fps w grach wzrosły bo nie wiem czemu ale w każdej grze mi spadają i wzrastają. Kurde co jest!!
 
Witaj! Rozumiem, że masz problem z lagami w grze Agrar Simulator 2012. Postaram się pomóc. Możliwe przyczyny problemu oraz kroki, które mogą rozwiązać problem:

1. Sprawdź wymagania systemowe gry i porównaj je z konfiguracją Twojego komputera. Jeśli Twój sprzęt jest zbyt słaby, to może być przyczyną lagów. Upewnij się, że Twoja konfiguracja spełnia minimalne wymagania gry.

2. Zaktualizuj sterowniki graficzne do najnowszej wersji. Czasami stare sterowniki mogą powodować problemy z wydajnością w grach. Sterowniki można pobrać ze strony producenta karty graficznej, np. NVIDIA lub AMD.

3. Zmniejsz ustawienia graficzne w grze. Otwórz opcje graficzne Agrar Simulator 2012 i spróbuj obniżyć jakość grafiki, szczegóły, tekstury oraz rozdzielczość. To powinno odciążyć Twój sprzęt i poprawić płynność gry.

Mam nadzieję, że te sugestie pomogą Ci rozwiązać problem. Jeśli będzie potrzeba dalszej pomocy, daj znać!
 
Back
Do góry