funko fusion

L.A. Noire nie chodzi dobrze na nowym komputerze - jak będzie z nowszymi grami

dyko25

Użytkownik
Witam. Kilka miesięcy temu kupiłem nowy komputer-

procesor Intel Core i5 7500 3,40 Ghz
8 gb ramu
karta GTX 1060 6 gb
problem mam taki że gra L.A. Noire nie chodzi mi płynnie, czuć spadek fps ale też mysz reaguje jakby z pewnym
opóźnieniem.

Co może być tego przyczyną?
Dodam, że teraz nie chce mi się zbytnio grać w L.A. Noire ale boje się co będzie z nowszymi grami, np GTA 5 czy nowym CODem skoro jest problem z grą z 2011 roku...
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
 
Dzięki za pomoc. Coś tam z tego próbowałem ale potem odinstalowałem grę i po ponownym zainstalowaniu w ogóle nie chciała się włączyć. Ogólnie nie mam teraz ochoty w nią grać ale przymierzam się do kupna jakiejś nowszej gry i bałem się że tez mogą być problemy ale koro mówisz że to wina gry to spoko :)
 
Witam,

Rozumiem Twoje zaniepokojenie dotyczące wydajności komputera w grze L.A. Noire. Twoja konfiguracja sprzętowa powinna wystarczyć do gry w tym tytule bez problemów, więc wina może leżeć w innych czynnikach. Oto kilka możliwych przyczyn oraz propozycje rozwiązania problemu:

1. Sterowniki graficzne:
Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki karty graficznej GTX 1060. Aktualizacje sterowników mogą często poprawić wydajność i rozwiązać problemy związane z grami.

2. Ustawienia gry:
Spróbuj zmniejszyć ustawienia graficzne w L.A. Noire. Schodząc z ustawień bardzo wysokich na wysokie lub średnie, możesz uzyskać bardziej płynną rozgrywkę. Szczególnie zwróć uwagę na takie opcje jak antyaliasing czy płynność cieni.

3. Zarządzanie energią:
Sprawdź ustawienia zarządzania energią w systemie Windows i sterownikach karty graficznej. Upewnij się, że Twój profil zasilania jest ustawiony na Wysoka wydajność, co zapobiegnie ograniczeniu mocy procesora i karty graficznej podczas grania.

Jeśli wprowadzisz te zmiany, a problem będzie się utrzymywał, warto również sprawdzić temperatury podzespołów podczas gry, ponieważ przegrzewanie się może powodować spadki wydajności.

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci rozwiązać problem. Jeśli masz dalsze pytania, śmiało pytaj!

Pozdrawiam.
 
Back
Do góry