funko fusion

Akcja Kupic GTA V ?

  • Thread starter Thread starter FraniuHQ
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
Bardzo się opłaca kupić , świetna zabawa a jeśli masz też dobry komputer i pociągnie ci ustawienia ulta to piękna grafika , bardzo fajna gra, wciągająca i raczej nie nudząca się polecam na 100 %


Pozdrawiam
 
Naturalnie kupować, grać i nie spać :D Kupiłem sobie w zeszłym tygodniu i jak już jestem w jej posiadaniu to nawet nie wychodzę z domu tylko podnoszę swoje umiejętności - czytaj przechodzę misja za misją. Jak przejdę całą grę to się zastanowię nad opcja gry online. Też to musi być bardzo ciekawe przeżycie właśnie.
 
Myślę, że nie do końca opłaca się kupować GTA 5. Gra niewiele się różni od poprzedniej wersji, jest co prawda lepsza grafika, ale już sama grywalność i rozwój scenariusza jest na niezmienionym poziomie. Dla fanów gry na pewno jest extra, ale obiektywnie patrząc nie ma tam żadnej zmiany.
 
Tak jak tutaj użytkownik napisał wyżej to dokładnie tak samo chciałem napisać xD poczekaj ,aż cena spadnie w duł zobaczysz strasznie tanie będzie GTA V.
I opłaca się kupić GTA V bo jest to zaje fajna gra.
 
Oczywiście, że się opłaca kupić to GTA V. Chociaż jak ja już to wnioskuję..nie byłeś aż takim fanem bo w dzień premiery nie kupowałeś..Teraz sobie poczekaj na niższą cenę abyś się spotkał z takim spadkiem ceny jak to było w przypadku GTA IV. Mniej zapłacisz, tylko trochę będziesz musiał zaczekać.
 
Moim zdaniem kupno GTA V jest teraz małą głupotą ponieważ cena jest wysoko ;/
 
Też mam bardzo podobne zdanie..Jest drogo, nie warto jeszcze kupować..Wstrzymać się i zaczekać aż cena zmaleję (znacznie) W dniu premiery GTA V kosztował na więcej, kto go wtedy kupił na pewno miał od razu super frajdę ale i od razu miał najszybciej wydane 200zł na jedną grę :D
 
Oczywiście, że się opłaca. Wystarczy poczytać oceny we wszystkich serwisach growych, żeby się przekonać.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry