funko fusion

Strzelanki Ktoś kupuje?

Gra wygląda pod względem rozgrywki praktycznie dokładnie tak samo jak każdy CS, jest jedynie bardziej dopracowana graficznie. Jedyną różnicą są nowe tryby rozgrywki. Z mojego punktu widzenia gra według mnie nie jest/będzie warta swojej ceny.
Najprościej to kupić tą grę po przez Steam. Ceny są różne szczególnie na PC gdzie ceny błyskawicznie spadają w dół.
Jeśli chodzi o ceny serwera przykładowego CS:GO.
Progamers:
Ceny za slot przedstawiać się będą następująco:
Slot prywatny - 2,00 PLN/miesiąc
Slot publiczny - 2,50 PLN/miesiąc
Przykładowe ceny serwerów:
10-slotowy serwer prywany CS:GO na okres 1 miesiąca = 20 PLN + 3 dni gratis!
16-slotowy serwer publiczny CS:GO na okres 1 miesiąca = 40 PLN + 3 dni gratis!
 
Cena już jest dawno znana i nie spadnie póki co. Po drugie gry nie kupisz omijając steam, czy to samemu kupisz czy przez pośrednika. @up twoja wypowiedz ma trochę mało sensu, ale to szczegół.
 
Kod:
Dla wszystkich zainteresowanych przyszłością naszej drużyny - nie kończymy z CS'em 1.6, pomimo rozpoczęcia treningów w CS:GO. Jest jak jest i musimy być gotowi na każdą ewentualność - nawet jeżeli wszystkie turnieje będą grane na nowej platformie.
Jeżeli nadal będzie jakikolwiek turniej w CS 1.6 i będziemy w stanie na niego pojechać z wielką radością weźmiemy w nim udział. Niestety nastały takie czasy, że zostaliśmy w pewien sposób zmuszeni do zmiany naszej ulubionej gry, która jest częścią nas od ponad dekady.

Wypowiedz naszej najlepszej drużyny w 1.6, a pamiętam jak mówili, że wolą grać w LoLa zamiast w GO xD
 
Jako że, Wasz jedyny newsman na CS.PL szykuje się do ważnego wydarzenia i trochę musiał zaniedbać sajt, dziś da trochę starsze info (choć na hltv.org będące nowością). Złota Piątka, na swoim fanpage na Facebooku zamieściła ciekawą informację dotyczącą swojego przejścia na CS:GO. Poniżej całość:

Dla wszystkich zainteresowanych przyszłością naszej drużyny - nie kończymy z CS'em 1.6, pomimo rozpoczęcia treningów w CS:GO. Jest jak jest i musimy być gotowi na każdą ewentualność - nawet jeżeli wszystkie turnieje będą grane na nowej platformie.
Jeżeli nadal będzie jakikolwiek turniej w CS 1.6 i będziemy w stanie na niego pojechać z wielką radością weźmiemy w nim udział. Niestety nastały takie czasy, że zostaliśmy w pewien sposób zmuszeni do zmiany naszej ulubionej gry, która jest częścią nas od ponad dekady.
To były nasze niezapomniane chwile, mimo tego musimy iść dalej i być gotowi na wszystko co przyniesie nam przyszłość. Bądźcie łagodni w Waszych osądach!
Peace! :)

Cóż tak na prawdę oznacza to oświadczenie? Jak dla mnie po prostu zdrowe i profesjonalne podejście. Skoro przyszłość platformy nie pozostawia wyboru, chłopaki wzięli byka za rogi i będą gotowi by walczyć na obu frontach. Sentymenty to jedno, życie profesjonalnego gracza to drugie. Myślę, że pozostaje naszym życzyć powodzenia. A jak jest Waszym zdaniem?

osttani news z counter-strike.pl
 
to jest prosta zagrywka

1.6 umiera coraz mniej eventow jest z nim organizowanych ( prawie wcale )
wiec przechodza na bardziej oplacalna i rozwijajaca sie platforme

teraz sa duze mozliwosci zeby ich wyelminowac z niej xD

szkoda ze go u mnie ma 20fps tak to bym popykal sobie ( no i jeszcze ten smieszny internet )
a go mam preordera juz uzytego ;) ktory wygralem o

CSGOTSERWERY.png


@edit
nie wiem czy nie oplacilo by sie postawic serwera na tej platformie... chociaz z poczatku moze byc ciezko z graczami
 
Jeśli chcesz stawiać to pisz, bo ja trochę handluję CS:GO, więc zostawię sobie jedną kopie.
 
Własnie myślę czy kupić z jednej strony strasznie bym pograł z drugiej to profanacja że CS wyszedł tez na konsole i jest tryb casual w którym ma się max kasy 8-)

I narazie cięzko dorwać jakąś dobrą recenzję :D
 
i dobrze ze wyszedl na konsole... tylko szkoda ze cross play wylaczyli... bo tak to bym podlaczyl sobie myszke i klawe pod ps3czke i jazda ;) lepsza wydajnosc niz na kompie ;(
 
CeLeS napisał:
i dobrze ze wyszedl na konsole... tylko szkoda ze cross play wylaczyli... bo tak to bym podlaczyl sobie myszke i klawe pod ps3czke i jazda ;) lepsza wydajnosc niz na kompie ;(

powodzenia w graniu padem w CS'a ;) To jest taka gra typowo na komputery że cięzko znaleźć inną :D ( na myszke )
 
d3v napisał:
CeLeS napisał:
i dobrze ze wyszedl na konsole... tylko szkoda ze cross play wylaczyli... bo tak to bym podlaczyl sobie myszke i klawe pod ps3czke i jazda ;) lepsza wydajnosc niz na kompie ;(

powodzenia w graniu padem w CS'a ;) To jest taka gra typowo na komputery że cięzko znaleźć inną :D ( na myszke )

Ja grałem w 1.6 na padzie, dobrze nie szło, ale dało się grać.
 
a przeczytales dev dobrze ? do konsol mozesz podlaczyc myszke i klawe
a druga sprawa wersja na ps3 podobno obsluguje move ;)

w killzona gralem na padzie i jakos problemu to nie robilo... wystarczy wyczuc.. tak samo masz slynna serie halo i tez ludzie nie narzekaja ;)
 
Miałem pisać, w tym temacie przed tobą, ale musiałem lecieć. Ja i kalaf mamy i naprawdę dużo zrobili od bety. Gra jest w pełni grywalna. Osobiście najbardziej denerwują mnie sourcowe mapy zaspamowanie beczkami skrzynkami, że ruszyć się nie można czasami, ale fizyka i reszta ok.
 
Back
Do góry