funko fusion

Symulatory Ktoś chętny na grę multi w Twierdza: Krzyżowiec?

N

ninja666

Gość
Razem z moim kolegą (dosyć zaawansowanym zresztą) ostatnio grać na multi na własnym serwerze w Twierdza Krzyżowiec. Niestety samemu nam się nudzi. Szukamy więc ludzi do pogrania z nami. Jacyś chętni? Zapewniamy pełne przeszkolenie w grze do stopnia, w którym gracz może zacząć grać samodzielnie. Trybem rozgrywki będą pojedyncze potyczki z sojuszami, a miejsce brakujących graczy zastąpią przeciwnicy komputerowi. Chętnych proszę o zgłaszanie się na PW, bądź GG 11802325 w celu uzyskania niezbędnych informacji.
 
Co masz na myśli mówiąc "te same ruchy"? Masz na myśli tę samą taktykę? Taktyka będzie inna za każdym, gdyż będę dobierał różnych przeciwników. W jednym meczu będzie to ofensywa, a w innym może być przez długi czas defensywa i rozwój gospodarki. A gameranger, to po prostu program do hostowania gier. Bardzo prosty w obsłudze. Każdy posiadający ten program może zahostować pokój i zacząć własną grę. Nie ma w tym nic skomplikowanego.
 
Dodatek ma zapewne na myśli - szczur,wąż,świnia,sułtan=zawsze nieudolni, kalif=duże wieże, wezyr=drewniana gospodarka, wilk,lwie serce=najpotężniejsi lecz słabi w sojuszu...
 
bany napisał:
Dodatek ma zapewne na myśli - szczur,wąż,świnia,sułtan=zawsze nieudolni, kalif=duże wieże, wezyr=drewniana gospodarka, wilk,lwie serce=najpotężniejsi lecz słabi w sojuszu...
Dokładnie mistrzu <3
 
Ja mam, stronka zwie się Piratebay. Klucze tam są niewiarygodnie tanie, teraz nawet mają wyprzedaż: -100%, kupuj póki ciepłe :)

Kurde, odkąd napisałem ten temat nikt się nie zgłosił, a szkoda, bo fajnie by było pograć w gronie ludzi, których (niejako) znam przez dłuższy czas.
 
Niby cały czas jest aktualna, ale tyle już w to gramy, że mi już zaczyna brzydnąć i myślę, że przerzucę się na Warcrafta 3. Ale jeśli chcesz to odzywaj się, aczkolwiek w wakacje nie będę miał tyle czasu co inni (korki i nauka do poprawki).
 
Back
Do góry