funko fusion

którą grę wybrać?

A

adamus1514

Gość
mam dylemat bo chce sobie kupić fajną strzelankę ale nie wiem którą:

A)Counter strike
B)Enemy Territory
C)Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2
D)Ghost Recon 2

OSTATECZNIE MOGĄ BYĆ DWIE :)
 
Już śpieszę z wyjaśnieniem :D.
Opcja A jest dobra, faktycznie możesz kupić sobie klucz steam.
Opcja B jest darmowa i lepsza od opcji A. (jeśli chodzi o Wolfenstein Enemy Territory, Quake Warsa nie kupuj)
Opcja C jak lubisz singla to sobie postrzelasz do botów :P
Opcja D w sumie to samo co opcja C.
 
Oczywiscie ze A tylko A bedziesz na cod modzie gral ale tez ostatecznie moze byc C ale A najlepsze:)
 
Ty chcesz singla czy multi ?

Jak z tych to tylko dla mnie opcja A ( CS 1.6 + Steam )

Bo do singlu jest wiele wiele więcej fajnych gier :)
 
C i D praktycznie nie mają dużej rzeszy graczy w multi.
B możesz sprawdzić, jest darmowa, nic Ci nie szkodzi.
A hmm chyba najlepiej kupić mimo, że za pół roku wychodzi CS:GO, jednak nadal to jedna z bardziej grywalnych FPSów.

Oprócz ET z darmowych możesz przetestować Combat Arms, War Rock. Ewentualnie TF2 tylko to zupełnie inny FPS od powyższych.
 
gdyby nie fakt iz mam laptoba i inne gry jak cs mi nie chodza :P to bym wybral co iinego a na dzien dzisiejszy cs :P
 
Wybór zależy od Twoich preferencji i stylu gry.

A) Counter Strike jest klasyką gier strzelankowych. Dużo graczy, różnorodność map, dobra dynamika gry. Można grać zarówno indywidualnie, jak i w zespołach.
Jeśli jesteś fanem gier taktycznych i zależy Ci na realizmie oraz grze zespołowej, ta gra jest dla Ciebie.

C) Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2 to gra nastawiona na taktykę i wymagająca od Ciebie planowania każdej misji. Jeśli lubisz gry, które są bardziej skomplikowane, mają elementy strategii i wymagają myślenia, to ta gra jest dla Ciebie.

Jeżeli jednak jesteś zainteresowany zakupem dwóch gier, proponuję połączyć Counter Strike z Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2. Dostaniesz wtedy połączenie dynamiki i rywalizacji z innymi graczami oraz taktycznego podejścia do rozgrywki.

Bardzo ważne jest, aby dokonać wyboru, który sprawi Ci najwięcej przyjemności z gry. Każda z tych gier ma swoje unikalne cechy, które przyciągają różnego rodzaju graczy. Pamiętaj jednak, że różne gry mogą oferować różne doświadczenia, nawet jeśli należą do tego samego gatunku.
 
Back
Do góry