funko fusion

Akcja Kto kupuje GTAV?

Status
Zamknięty.
bany napisał:
Do 120zł kupię, powyżej nie kupię...

+1, jak dowalą 199zł to nie kupie tego kiedykolwiek. Z zasady.

a komp i tak mam do upgrade, czekam tylko na opowiedni moment, bo po co bede teraz to robil jak 95% gier mi chodzi nowych na minimalnych, a po wgraniu nowych sterowników i skyrim jakoś ciągnie a i ja ostatnio tylko w Lola
 
Phenom 2 X4 940 3.0ghz
radeon hd6850 1gb
4gb ramu

myślę że pociągnie...
 
Poczekam, aż wejdzie na torrenty. No chyba, że nagle cała rodzinę sypnie kasą, więc by jej nie przepić pójdę po GTA V
 
Znając życie Rockstar znowu wyrucha PCtowców i wciśnie im robioną w jeden wieczór konwersję z konsoli, bez jakiejkolwiek optymalizacji zamiast prawdziwej wersji PC, tak więc nie macie co liczyć, że wam pójdzie jak nie macie kompa, który sprzęt ma na 10 lat w przód.
 
Ja i tak kupię GTA V. GTA IV wywarł na wielkie wrażenie pod względem grafiki , dopracowanych misji , rozbudowanych miast, dopracowaniu postaci i estetyki.
Nie dopatrzyłem się żadnych wad. Nawet jeśli będzie kosztować 200 zł kupię GTA V nie zawiodłem się na ich grach, więc śmiało wyłożę pieniądze by zakupić
te cacuszko. Wole kupić dobrą grę za wysoką cenę niż jakieś badziewie ;)
 
Ach te dziecinne myślenie...
Gdy zaczniesz sam na siebie zarabiać docenisz kasę, i nie wydasz kupe kasy na grę, moim zdaniem gra:
-nie nakarmi
-nie ubierze
-nie przedłuży życia
-zabiera czas

Itd...
 
Idąc Twoim tokiem myślenia nie miałbym teraz komputera, xboxa, telefonu, gier i tego wszystkiego bo to wszystko zabiera czas i nie przedłuży życia oraz nie ubierze.

Ja nie po to zapie#dalam w robicie, żeby móc sobie odłożyć po jakimś czasie trochę oszczędności i zafundować sobie odrobinę luksusu żebyś Ty teraz tutaj prawił mi / nam jakieś absurdalne tezy.


Warn za spam w temacie, gdzie toczy się dyskusja o tym kto kupi GTA5, a z takimi teoriami i takim tokiem myślenia zapraszam do tego działu - viewforum.php?f=91
Ty wogóle śmiesz kogoś upominać na Shoutboxie "nie rób spamu" ?
 
Po tych dwóch nowych screenach nie widać żeby grafika była "wyjebana w kosmos". I tak kupie, bo chciałbym na multi pograć... Już kaskę odłożyłem ;D
 
Gra wygląda nieźle, w czwórkę oczywiście grałem, ale czy kupie piątkę to jeszcze nie wiem, zależy ile będzie kosztować bo może na steamie będą jakieś obniżki.
 
Będzie na PC to kupię, jeżeli nie to się kupi konsolę specjalnie pod tą grę. Grałem we wszystkie odsłony GTA i grać będę po wsze czasy. Cena nie gra roli, jeżeli chcesz się dobrze pobawić przed ekranem.
 
Wogóle GTA jest fajna gra gralem w nia na play'u bede musial jeszcze popatrzec w ceny bo nie wiem czy mi starczy na GRA V na PSP

-- 27 sie 2012, 14:08 --

sebula napisał:
Wogóle GTA jest fajna gra gralem w nia na play'u bede musial jeszcze popatrzec w ceny bo nie wiem czy mi starczy na GTA V na PSP
<br /><br />-- 27 sie 2012, 14:09 --<br /><br />GRA GTA co ja napisalem WTF ? ;)
 
również będę grał i kupię bo seria GTA baardzo mi się podoba i czekam z utęsknieniem
Ps.Ashuan ja też mam X-Boxa :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry