funko fusion

Hack'n'slash Kto kupuje Diablo 3?

Sama gra jest w porządku, jednak traktowanie graczy przez Blizzarda już nie ;<<br /><br />-- 29 cze 2012, 23:49 --<br /><br />Sama gra jest w porządku, jednak traktowanie graczy przez Blizzarda już nie ;<
 
Hej! Ja też jestem wielką fanką Diablo. Jak tylko nadszedł dzień premiery, zakupiłam trzecią część gry i byłam odcięta od świata przez kilka dni ;) Żadna inna gra nie wciągnęła mnie tak jak Diablo.

Zapraszam na blog - http://thebestshopping.yolasite.com/. Nie stracisz tam czasu.
 
Ja też mam pudełko z Diablo 3 na swojej półce i przeszedłem kampanię jeden raz. Zabawa była bardzo dobra, ale w przeciwieństwie do Diablo 2 nie pojawiła się ochota do przechodzenia gry na wyższych poziomach trudności. Trochę gra straciła na uroku w porównaniu do drugiej części.
 
To prawda, gra jest przyzwoita, ale niestety po Blizzardzie można było spodziewać się nieco więcej. Dodatek trochę poprawił sytuację, ale do drugiej części gry jeszcze sporo brakuje, szczególnie jeśli rozpatrujemy kwestię klimatu gry, który w dwójce powalał na kolana.
 
Haha nieźle was minussują ciekawe czemu..Pewnie w życiu nawet nie graliście w Diablo..Co wy pjonki możecie o tym wiedzieć. Musicie jeszcze się dużo uczyć o tej grze i wam polecam tak brutalnie i oryginalnie - wracajcie do piaskownicy i zacznijcie się bawić klockami lego. pozdro trzy, dwa, zero.
 
FastDriver napisał:
Pewnie w życiu nawet nie graliście w Diablo..Co wy pjonki możecie o tym wiedzieć. Musicie jeszcze się dużo uczyć o tej grze .

Samemu sporo grałem w Diablo III, i owszem - dla mnie jest to świetna gra, jednak dlaczego chciałbyś narzucać innym co ma być dla nich dobrą grą?
Nie lubię ostatnich Need for speedów, powtarzającego się ostatnio Battlefielda, większości popularnych karcianek. Nie przepadam za The Order, za Bloodborne, za Halo. Jednak nie mówię, że to są słabe gry. Po prostu nie w moim guście.
I zgadzam się niemal z tamtymi dwoma opiniami. Gra nie jest na tyle wciągająca dla mnie, bym do niej wracał. Diablo II było pod tym względem dużo lepsze. Ale nie mówię, że DIII jest złą grą. Jest to dalej świetna gra.

BTW. Te -2 punkty nie są za opinię - tylko za odkopanie tematu... Pozdro!
 
Zakupiłem diablo za namową kumpli. Były to moje najgorzej wydane pieniądze na grę. Gra znudziła mi się już po tygodniu. Niestety trójka nie umywa się do swojej poprzedniczki.
 
Ja Diablo nie kupuję. Nie jest to dla mnie gra..albo powiem inaczej ja nie jestem godny tej gry. ;) Chociaż ja jeszcze nigdy nie próbowałam w nią grać..W 2 część diablo pograłem ale z marnym skutkiem, nie umiałem się jakoś na tą grę nakręcić. Zawsze mnie ciągnęło do wyścigówek.
 
Nie grałbym w to... Nie przekonała mnie ta gra znam tego typu lepsze gry :D już mnie bardziej przekonała II część, która też nie była jakaś taka super świetna no ale coś trzeba było napisać :) no a kto kupuję mi się zdaję, że tacy typowi fanatycy tacy co akurat są ciekawi kolejnej części.
 
ja podziele się takim oto paradoksem:
kupiłem diablo 3 z nadzieją, że łupać będę. Tym czasem pograłem ze 2 postaciami po czym nadal gram w diablo 2, które daje mi więcej radości ;O nie wiem czemu, po prostu tak jest XD
 
Back
Do góry