funko fusion

Hack'n'slash Kto kupuje Diablo 3?

Gra która się tak długo przygotowuje musi być za**sta, ja kupuje zaraz po wydaniu :D Zapowiedzi są ciekawe, a więc myślę, że nie wywale kasy w błoto :> tymbardziej, że lubię klimat Diablo.
 
Ja na pewno kupię Diablo 3 chociażby ze względu na jego ciekawą fabułę. Rzadko spotyka się w grach taką historie jak w Diablo. Poza tym słyszałem coś o arenach bitewnych, ale nie wiem na ten tema zbyt dużo.
 
Największym atutem Blizzarda jest to, że bardzo długo i prawdopodobnie ciężko pracują nad konkretnym tytułem. Efekt zawsze jest świetny. Warto kupić Diablo3 chociażby z tego powodu, że to jest perełka gatunku gier. Ciężko znaleźć podobny odpowiednik. Ten sposób rozgrywki na pewno jest ciekawszy od ciągłego grindowania np. w wowie :P.
 
Pewien sklep internetowy wycenił Diablo 3 (wstępnie) na 60$ więc jakies 160 zł.. A Blizz postanowi sprzedać za 199 (bym się nie zdziwił)

A co do znudzenia wowem. Powiedz kiedy ostatnio widziałeś mnie online na wowie. :<
 
Sądząc po opiniach chyba to kupię tym bardziej, że nigdy nie grałem w Diablo.
 
Jak tylko wróci mój komputer, na pewno będę myślał nad żebraniem pieniędzy pod kościołem księdza Natanka w celu uzyskania określonej sumy potrzebnej do kupna gry Diabolo III!
 
Back
Do góry