funko fusion

Akcja Kto gra?

Ja grałem w GTA 2 i GTA: SA (SA grałem na serwerach Truck i takie tam by pojeździć sobie w zawrotnych prędkościach). GTA to według mnie klasyka gier, jeśli chodzi o chodzenie po mieście, jeżdżenie, robienie misji :)
 
nowy dział a ma literówkę w nazwie :d

ile godzin spędziłam jeżdżąc na PCJ 600 w GTA VC nie jestem w stanie zliczyć xd

misje misjami :d nie udało mi się przejść tej w której podkładało się ładunki zdalnie sterowanym helikopterkiem na jakiejś budowie :d
najlepsze i tak są szały zabijania i rozjeżdżanie ludzi :DD
 
Grałem w VC jak i w SA i SAMPa. W singlach przeszedłem prawie wszystkie misje po parę razy :D
Z serwerów SAMP to raczej grywałem na DMach lub Stuntach najczęściej, stare dobre czasy. Ostatnio nawet na największym polskim serwerze RP grałem, ale jakoś mi się znudziło.
 
najlepsze dla mnie było to jak się latało samolotem i robiło Alah akbar i w budynek ty dead a budynek cały xd
 
Czytam miedzy zdaniami postu mattiego, chce zalozyc serwer i nas zapytac jaki nam sie podoba. Drift, rp:)
A w gta sa:mp gralem hmmm nawet sam nie wiem. Mialem swoj serwer cos ala rp i drift ciagle gralo na nim +20 graczy nawet w nocy. Lecz niestety nie udalo serwera sie utrzymac dluzej i teraz robie to, spamie na gb:)
 
Ja Tam przeszedłem całe GTA Vice City oraz GTA 3.. Z GTA San Andreas miałem problem na końcu ;/ Grywałem również w Gta San Andres Multiplayer na serwerach z kolegami.. Również miałem przyjemność zagranie w Gta 4 <najnowsze> .. Z tych wszystkich GTa Najbardziej spodobało mi się Gta San Andreas powodów nie bd wymieniał bo jest ich dużo :d.. Myślę że jak bym pograł więcej w Gta 4 też by mnie wciągneło :D No to ny było na tyle :D
 
battle napisał:
z Myszą? a nie z Creshem? :/
przecież jak mieliśmy swój serwer to to nie było tak dawno :d

Z mysza
Z frajerem nie grałem weź przestań.

My nie graliśmy na serwerze gb. Bo jeszcze takowego nie było.
Albo już był.
Nie pamiętam 1,5 roku temu to było :/

A za czasów C. To był serwer nr 2.
Tak mi się wydaje przynajmniej.



A żeby nie było iż offtopuje (a robie to!)
To również jak kolega wyżej grałem od GTA3 do 4 ale jakoś zapadło mi w pamięci tylko gry z Myszą :<
 
Back
Do góry