funko fusion

MMORPG Krótkie info od twórców GW2

Kolejna próba zrobienia gry, w której mówi się o rewolucji i będzie doskonała.
Znając życie, i tak to się nie uda.
 
Osobiście nigdy nie grałem, ale miałem okazje widzieć wiele razy jak kumpel gra. Gra naprawdę prezentuje się świetnie. Jakbym miał zacząć grać w jakieś MMO to napewno byłoby to GW :)
 
Z niecierpliwością czekam na Guild Wars 2. W jedynkę nie grałem zbyt długo ale byłem zachwycony pomysłowością. Dwójka w tej kwestii wydaje się być jeszcze lepsza. Innowacyjne pomysły, które nie są po prostu zerżnięciem z WoWa zasługują na ogromny plus. Większość królujących gier na rynku mmo to zwykłe "WoW wannabies", oprócz oczywiście samego WoWa. Tak więc czekam i mam nadzieję, że się nie zawiodę. No i nie będzie abonamentu!
 
Wątpię. Po wielu obejrzanych trailerach i wywiadach oczywistym jest, że twórcy dbają o każdy detal. Nie wydaje mi się, żeby zaniedbali grę tylko ze względu na mały przybytek mamony. I wcale nie będzie też taki mały, bo grę na pewno kupią miliony ludzi. Zresztą, pierwsza część Guild Wars jest idealnym przykładem bo gra mimo braku abonamentu była cały czas usprawniana i powiększana. Bądźmy dobrej myśli, bo NCSoft zazwyczaj nie zawodzi (oprócz Aiona).
 
Miejmy nadzieję, że się nie mylisz :P. Na pewno dużym ich atutem jest spory bagaż doświadczenia jaki zebrali na wielu tytułach gier. Jeśli mnie pamięć nie myli niektórzy z ekipy twórców GW pracowali przy WoWie a sam NCSoft ma na koncie L2, Aiona i jeszcze kilka innych gier.
 
Back
Do góry