funko fusion

Kozacy 2 Wojny Napoleńskie.

B

Bencfalski

Gość
Witam serdecznie forumowiczów. Pisze w pewniej sprawie, mianowicie podczas zainstalowania kozaków 2 wojny napoleońskie wyskakuje mi taki błąd.

http://imgur.com/1xVWdPI

Szukałem w internetach rozwiązanie i tam było aby ściągnąć coś wkleić gdzieś. Niestety żadnego efektu to nie przyniosło. Próbowałem robić ze zgodnością tricki i również żadnego efektu nie przyniosło. Zwracam się do Szanownego Państwa z prośba o ile się da rozwiązać ten problem.

Mój sprzęt.
Płyta główna: UD 3
Karta graficzna: GTX 660
Procesor: I3 nowej Generacji.
Windows 7 x64.

Pozdrawiam.
 
Spróbuj uruchomić jako administrator lub zrobić reinstalację, poza tym nie mam pojęcia co może pomóc.
 
Tak oryginalna.

Reinstalacje robiłem ze 3 razy, próby uruchomienia jako administrator również nie przeniosły oczekiwanych efektów.

Problem podobno wynika z tego że kozacy nie są przystosowane na nowe windowsy oraz na nowsze modele kart graficznych. I w sumie jest potrzebny sposób aby to obejść jakoś, a niestety moje pomysły się już pokończyły.
 
O ile mnie pamięć nie myli, to musisz znaleźć do tego jakiś program poszukaj na ju tubie w różnych językach.
 
Udało mi się rozwiązać problem z grą. Działa. Wystarczyło włożyć 3 płytkę która mam w komplecie i zainstalować patch 1.2. Do Tego pobrać ten patch i wkleić tam gdzie mamy Grę a dokładnie folder Data, i uruchomić przez ten startengine.exe

http://cossacksworld.ucoz.co.uk/loa...d_patch_for_high_end_graphic_cards/51-1-0-142

Trzeba się zarejestrować aby go móc pobrać.


Mam teraz inne pytanie. Jakieś pomysły jak mogę zwiększyć rozdzielczość ?

Mój monitor To LG IPS LED. max rozdzielczość to 2560x1440 a kozacy ciągle mi chodzą na 1280x1024. Wiem że da się grać ale może jakoś uda się powiększyć te pixele xD.
 
Więc tak udało się. Rozdzielczość podczas grania można zmienić.

Jeżeli ktoś będzie miał problem typu że podczas gry będą tylko chmury to uruchomić grę ze zgodnością win XP i będzie git.

Pozdrawiam.

Można zamykać.
 
Back
Do góry