funko fusion

Przygodowe Kostek! "Urodziny"

  • Thread starter Thread starter Kostek-Poyters
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
K

Kostek-Poyters

Gość
Nie wiem czy jest to odpowiedni temat, jeśli nie to serdecznie proszę o przeniesienie.
Słowem wstępu: zrobiłem grę. Pracowałem nad nią ponad 10 miesięcy. Piszę tutaj aby ją zareklamować ale przede wszystkim dać innym szansę zagrania w nią i się uśmiania, gdyż jest ona komedią. Starałem się odbiegać od standardowych rozwiązań w grze, ale o tym dowiecie się już grając. Grę można pobrać za darmo, aby dla osób bardziej zabezpieczających swój komputer, gra nie wydała się jakimś zawirusowanym syfem wrzuciłem ją na Google Dokumenty. Grę skanowałem wcześniej Avastem, jednak nigdy nie zaszkodzi zrobić kolejnego skana.




Pewien dzień, dzień który nikogo ani niczego nie zmienił, ten dzień to... urodziny Kostka!

"Znajomi przygotowali Kostkowi imprezę urodzinową z okazji osiemnastych urodzin. Jak to na urodzinach bawisz się, lecz gdy impreza się za bardzo rozkręca dzieje się coś przedziwnego! W salonie pojawia się dziwny kryształ, po czym trafiasz w dziwne miejsce, gdzie nic nie jest logiczne. Podlegając własnej narracji, która nie omieszka nam pomóc czy nas zwyzywać, zagłąb się w tej dziwnej gierce, która aż pęka w szwach od ilości sucharów czy innych śmiesznych scenerii."



Gra jest... hmm... ostro porąbana! Przede wszystkim brak jej jakiejkolwiek logiki, resztę dopełnia to, że jest komedią. Co ciekawe, jest dubbing od aż 11 osób!


Screeny:

9.png

1.png

7.png

Data premiery gry: 1 lipca 2015
Czas rozgrywki: 1,5-2h
Grę można pobrać tutaj: http://poyters.pl/kosuro.html
 
Back
Do góry