funko fusion

Inne gry Konsola PSP

B

Biafra

Gość
Witam.
Rozważam poważnie zakup konsoli PSP SONY. Pytanie do was brzmi czy się opłaca, wiem że nie ma tam gier znanych tytułów tylko są inne specjalnie pod tą grę, lecz jak myślicie czy dobrze się na takim czymś gra, czy warto itd.. oraz jaką markę najlepiej kupić
 
Miałem w wieku dzieciństwa, obecnie leży i się kurzy.


Fajna rzecz ale nie przyszłościowa, lepiej dozbierać kasę i kupić Samsunga Galaxy S3 ;)
 
Jest dużo fajnych gier ale psp oplaca sie tylko wtedy jesli masz znajomych ktorzy to maja i bywasz czesto na jakis wyjazdach itd. Wtedy tak. A tak to w domu wolisz pograć sobie na PC , a PSP sie kurzy ja sprzedalem ze 2 lata temu i nie zaluje bo juz totalnie zapomnialem ze je mialem, raz tylko na wakacjach by mi sie przydalo jak bylo pare osob co tez mialo tekkena ale to tyle ;)
 
PSP - posiadam i od pół roku, roku po prostu nie używam. Jak kupiłem grałem dniami i nocami, ale po pzrejściu większości gier, znudziło mi się. Zdecydowałem, że warto pograć multiplayer i faktycznie jest zabawa, szczególnie na wycieczkach. Niestety mało kto takie cuś posiada, a jak ma to nowsze i bez możliwości gry czy coś. Ogólnie, czy kupować? Nie opłaca się. Teraz są wypasione telefony z androidem i one zastępują kompa, gry, aplikacje itp.
 
JA do pracy pociągiem jadę co dnia 2 godziny więc psp wsam razy. Nawet opóźnienia pociągów mi nie przeszkadzają. Jest kilka fajnych tytułów God of War czy seria MGS albo GTA w które warto pograć.
 
Back
Do góry