funko fusion

MMORPG Komputer na święta

D

dirty

Gość
original-e5e74c568dc09fd68993acbc8045dfc8.png

Zbliżają się święta więc okres w którym wielu domach pod choinką można znaleźć przepiękny nowy komputer. Aby ułatwić wam wybór przygotowałem wam trzy przykładowe zestawy komputerowe.
Zestaw za około 2000 zł
original-cb59761893d5d599d54a3b620dde2c5f.png

Cena:1956
Zestaw za około 3000 zł
original-d3395859604c30d8b3f48cb2934a1c24.png

Cena:3256
Zestaw za około 5000 zl
original-781ea898c60a8533de3d3cd82c59525a.png

Cena:4990
Każdy zestaw będzie oparty o procesor firmy intel są one po prostu wydajniejsze od produktów firmy AMD w grach. Ceny poszczególnych części będą średnia cena danego podzepołu na podstawie danych z porównywarek cen.
Kilka słów o zestawach:
Pierwszy oparłem o płyta główna zbudowana w architekturze H97 Haswell. Co zapewnia łatwo możliwość jego modernizacji w przyszłości.
W drugi zestawie postawiłem na osiągi co widać po bardzo wydajnej karcie graficznej. Pomimo dość dużego przekroczenia budżetu podobny zestaw można złożyć za 2900 zł (w tym dziale macie nawet taki temat). Wynika to z faktu uśredniania cen i dużej rozbieżności cenowej podzespołów.
Trzeci zestaw to już naprawdę maszyna która podźwignie każdą grę w rozdzielczości Full HD na wysokich detalach..
Jeśli chcecie indywidualnego zestawu opartego o jakiś konkretny sklep i budżet zapraszam do zakładanie indywidualnych tematów na forum.
 
Mój komputer jest dosyć dobry. Jego parametry są podobne do tego, który kosztuje 5000 zl, tyle że ja kupiłem go za 3200 zł bez monitora systemu itp. Polecam dłuższe szukanie bo jednak się opłaca ( w końcu prawie 2 tysiące złotych to baaardzo dużo )
 
Dokładnie janek. To są ceny uśrednione samej karty najniższa cena to 1382 zł na ceno, więc sporo tańsza. Jednak nie sądzę żeby to było aż tyle różnicy. Nie robiłem tu oferty handlowej jakiegoś sklepu.
Jeszcze dodać mogę że przed świętami ceny sprzętu rosną. Pewnie za 2 miesiące te zestawy będą sporo tańsze.
 
Bez sensu kupować jakikolwiek sprzęt elektroniczny przed świętami, a tym bardziej komputer. Nie lepiej poczekać te dwa miesiące i załapać się na "wietrzenie" magazynów? W ogóle kogo w Polsce stać na to, żeby kupić komputer jako prezent?

Nasze ceny wyciągną Ciebie z kłopotów spa w karpaczu przekonasz się.
 
Ja polecam teraz spisać ceny sprzętów które nas interesują, w okresie "świątecznego szału" przejść się i porównać -> część pewnie będzie wyższa część niższa. Jeżeli obniżka będzie na poziomie 20-30% (czasami się zdarzają) to brać.

Poświęć minutę na mojego bloga http://adam-automatyk.tumblr.com/ - gwarantuję dobrą zabawę.
 
@ bajt3l można było dać GTX 750 ale on nie ma złącza D-Sub dlatego wybór padł na redeona.
 
Back
Do góry