funko fusion

MMORPG Kolejny filmik z TOR'a ;)

Czemu jestem jedynym który się zbytnio tą grą nie interesuje? :D Wielu znajomych się zachwyca i już odkładają pieniądze, a ja dopiero niedawno się dowiedziałem, że to będzie MMO. Jestem fanem Star Wars (jak chyba każdy), oglądałem filmy po kilkanaście razy ale ta gra jakoś do mnie nie przemawia. Może się skuszę, jak będzie jakiś trial albo chociaż zobaczę gameplaye z pełnej wersji i zdecyduję, czy chcę zagrać. Pożyjemy, zobaczymy. :D
 
No jezeli jestesmy w temacie start warsow, to oczywiste ze o to mi chodzi :) Nie gralem nigdy w tak rozbudowana gre ( wsrod SW ).
 
Matti napisał:
Najbardziej mnie zainteresował motyw z latającymi statkami kosmicznymi. Ciekawe czy faktycznie będzie można się nimi dowolnie posługiwać (tak jak mountami w WoWie na przykład).

Moim zdaniem powinno to być możliwe. W dzisiejszych czasach żeby nowa gra była popularna szczególnie z taka fabula twórcy gier muszą dodać nowe pomysły żeby gra nadążała z fabula a w starwar'sach większość akcji dzieje się w kosmosie wiec myślę ze na 90% będzie można latać, kontrolować oraz atakować :)

Pozdrowienia,
Dulek
 
Back
Do góry