funko fusion

MMORPG Kim będziesz grał?

Ja to biorę Elementalistke, czemu female? Jeśli mam przed grą wpędzić pare(set) godzin to wole patrzeć na samicze plecy niż na samcze xD Matti będzie tankiem i zgarniał bęcki :D
 
Co nie zmienia faktu, że i tak będziesz bity w jednej z pierwszych kolejności ^^
 
Ja będę robić takie tons of dimejdż że nic nie zdąży podejść xD Ja swoją kopie GW2 już zamówiłem, teraz tylko pozostaje czekać na kuriera z moim pudełeczkiem :D
 
Ja się napaliłem na Elementalista, może być całkiem kozak postacią, ponoć Necromanta jest jednym z bardziej wytrzymałych gnojków w GW2. Elementalista może narobić niemałego rabanu na polu walki :D
 
Z tego co gdzieś słyszałem (nie chce w błąd wprowadzać) w GW2 nie ma typowego Healer'a każda postać ma tam jakiś swój heal. Nie jestem co do tego pewny, mogę się mylić w tej kwestii ;)
 
To "fight to survive" jest fajnym pomysłem, w BorderLands było ;) Dobrze że coś takiego wprowadzili :D Gra będzie troszkę trudniejsza przez to, brak Healer'a to wg mnie dobry pomysł :D
 
Bo Ty Sierhun to świnia jesteś i kampić tylko umiesz :) Ja Ci stawie ścianę ognia i będziesz nakurzać fire arrowy :D łohoho :D a tu jeszcze tydzień do premiery a ja już się napaliłem, jestem w trakcie bunkrowania mieszkania by nikt nie przeszkadzał :(
 
A mi jeszcze nie nadesłali e-mail'a z danymi do przelewu mimo, że wczoraj w e-mail'u od nich była taka wzmianka "Informację z danymi potrzebnymi do opłacenia zamówienia wyślemy Ci na 7 dni przed planowanym terminem jego wysyłki. Przewidywany termin realizacji to 27. sierpnia 2012." Czekam na e-mail od nich ;/ Tzn mam tam jakąś opcje "zobacz szczegóły zamówienia" jak tam klikam to też widzę opcję "przejdź do płatności" ładnie przenosi mnie na stronę banku by zrobić przelew, więc chyba to jest właśnie to na co czekam :?:
 
Łee to słabiutko, ja tam płace z góry, a co, stać mnie xD Właśnie wykonałem przelew, huhu :D Git, wyślą 27, to 28 dojdzie a 29 sie zacznie :D dobrze by było jak by kod wysłali wcześniej :roll:
 
Back
Do góry