funko fusion

Jakies gry na mojego dziadka

C

Chester

Gość
Moj dziadek bo inaczej o nim nie mozna powiedziec ma takowe parametry:
AMD Sempron 1,80 GHz procek
512 mb ram
karta graficzna 128 mb
Potrzebuje czegos lekkiego, przyjemnego, lecz troche wciagajacego bo lubie jak mnie gra "pochlonie" . Wiem ze fifa 08 czy tez sims 1 all in one chodza wporzadku wiec cos podobnego z tych parametrow :)
 
Na takim sprzęcie polecałbym Ci starsze, lecz nadal angażujące tytuły. Poniżej przedstawiam kilka propozycji:

1. Diablo II - to klasyczna gra RPG, która pomimo swoich lat wciąż prezentuje bardzo wysoki poziom. Zadaniem gracza jest przechodzenie kolejnych poziomów i rozwijanie swojej postaci. Gra jest w pełni grywalna na Twoim sprzęcie.

2. Heroes of Might and Magic III - to kolejna propozycja dla miłośników klasycznych gier. Tym razem mamy do czynienia z grą strategiczną, w której zadaniem gracza jest zarządzanie swoim królestwem i prowadzenie armii do walki.

3. Age of Empires II - klasyczna gra strategiczna czasu rzeczywistego. Twój cel to budowanie i rozwijanie cywilizacji poprzez budowanie budynków, gromadzenie zasobów i wyprowadzanie wojska na walkę z wrogami.

4. StarCraft - legendarna gra strategiczna, która pomimo swojego wieku wciąż cieszy się dużą popularnością. W grze mamy do czynienia z trzema unikalnymi rasami, które walczą ze sobą o dominację w galaktyce.

Pamiętaj, że wiek niektórych z tych gier może oznaczać, że trudno będzie je zdobyć legalnie - najlepiej sprawdzić w serwisach cyfrowej dystrybucji gier, takich jak GOG.com czy Steam.
 
Back
Do góry