funko fusion

MMORPG Jakie wrażenia z bety WoWa?

Matti

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
Tematy o WoWie co jakiś czas się przewijają przez gamesboard jednak czy może ktoś z Was wyrobił sobie już jakieś "coś" co można nazwać ostatecznym zdaniem na temat być albo nie być MoP czyli dodatku do WoWa?
Jeden z popularniejszych komentatorów gier na youtubie a mianowicie RockAlone ma kilka ciekawych materiałów na temat bety. Fajny przyjemny opis ale bardziej chodzi mi o tych którzy na podstawie tego typu materiałów zobaczyli świat jaki czeka graczy którzy będą dalej grali bądź dołączą do World of Warcraft.

Zarzucę linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=IqUwtlER ... TA&lf=plcp

Ja sam w sumie nie wiem czy tu będzie jakaś rewolucja czy może taka zwykła kontynuacja która jedynie wniesie kilka nowych instancji i poprawek...
 
Coz za ogromne zainteresowanie tematem :D Jak i całym woWem zresztą :P
Żeby nie offtopowac to na filmiku u rocka widzę tak samo wyglądająca grę od kilku lat, szalu nie ma. :)
 
No jak widać każdy ma gdzieś WoWa tutaj xd. Trochę szkoda, że WoW nie zmieni się tak mocno. Moim zdaniem już za duży świat jest w Warcrafcie i tak na prawdę gracze rozproszeni są w sposób który często psuje zabawę pvp. Dawniej w TBC można było na terytoriach neutralnych spotkać wroga i sobie powalczyć a teraz żeby kogoś spotkać to cud...
 
Co do bety. to na razie nic nadzwyczajnego. Blizzard nigdy nie pokazywał nam wszystkiego w betach. Z tego co się orientuje to na razie ma sie dostęp do lokacji startowej pand i 1 krainy lvlowej 85-86 (Jade Forest - czy jakoś tak). Oraz chyba 1 instancja która jest bardzo zbugowana.
Czyli jak na razie nic specjalnego.

A co do spotykania przeciwników to powiem to jeszcze raz. Matti ty chyba nie levelowałeś togo dkacza bo to jest nie możliwe byś nie spotkał żadnego przeciwnika. Ja miałem wiele takich spotkań.

A teraz coś do Myszy i TBC. Oczywiście zgadzam się TBC był najlepszym dodatkiem aczkolwiek jakoś nie odnalazł bym się w tych wszystkich pkt talentów z tamtych czasów. Może przyznał byś mi racje jak byś grał w Cata. ;< I na pewno byś nie tesknił do 8 sec czy tam wiecej baniek paladyna.
W tbc dalo sie w trakcie trwania banki wykastowac heartstona i bezpiecznie uciec, a w cata juz nie bo zmniejszyli czas trwania banki ;)
 
TBC był najlepszy i nic na pewno tego nie przebije, ale przecież jak nie chcecie nowych dodatków to Blizzard nie będzie Was do nich zmuszał. Są serwery instant 70 i normalne TBC, więc wybór należy do Was.
Jeżeli chodzi o MoPa to patrząc na ssy i ogólny gameplay, sporo miejsc które są pokazane na zewnątrz przypominają mi Thunder Bluff, co za bardzo mi się nie podoba, bo zawsze gdy sępiłem Taurenem o golda za mleko to nikt nie chciał dawać :(
 
Back
Do góry