funko fusion

Strategie Jakie turówki polecacie?

  • Thread starter Thread starter gamer-steamhits
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
G

gamer-steamhits

Gość
Hej,

Jakie polecacie turówki?

Ja ze swojej strony ze strategicznych (hexy) mogę polecić Battle for Wesnoth, Panzercorps i Unity of Command.

Natomiast mam problem ze znalezieniem jakieś wciągającej taktycznej - ostatnio dobrze grało mi się w XCom'a.

Jakie są Wasze ulubione?
 
Gry turowe, jedne z moich ulubionych mogę ci polecić :
- HoMM (cała seria oprócz 4) i tak najlepsza jest 3 :D
Ta gra, którą teraz opisze toczy się nie turowo, lecz w ciągłej akcjii więc ty w tej grze możesz dopiero budować koszary a przeciwnik już iść z jakimś zespołem zwiadowczym na twoją baze dlatego wymagana jest szybka akcja bo to ty rozdzielasz tutaj wojska pojazdy samoloty łodzie amfibie budujesz mury itd.
- C&C Red Alert (cała seria) tak samo 3 najlepsza i frakcja Sowietów <3 ale mamy do wyboru Aliantów(Ametykanów) i kraj kwitnącej wiśnii (Japonia wyposażona w najnowsze technologie i najbardziej futurystycznych żołnierzy). W tej grze mamy 3 kampanie od danej frakcji
każda z frakcji ma do dyspozycji "Ostateczną Jednostke" żeby rekrutować żolnierzy wymagana jest budowa koszar lecz nie będzie tak łatwo że budujemy wszystko co chcemy działo jonowe itd. żeby budować poszczególne budowałe potrzebujemy energii czyli najtańsze budowle jest jeszcze elektrownia jądrowa którą jeżeli zniszczą nam przeciwnicy to wytwarza duży wybuch niszcząc każdą ale to każdą jednoste i budowle wokół siebie na nie dalekim dystansie dlatego ustawiałem te elektrownie daleko od mojej bazy. Żeby zbudować łodzie pojazdy i samoloty bądź helikoptery będziemy potrzebować budynku tak jak koszar do żołnierzy. U Sowietów podstawową jednostka jest Zwykły żołnierz z AK-47 u Aliantów żołnierze z Strzelbami u Japonków tak samo jak u Sowietów tylko z futurystycznym karabinkiem. Ostateczną jednostką u Sowietów jest Natasha chodzi z karabinem snajperskim i może co jakiś czas robić naloty ostateczną jednostke można mieć tylko 1 póki nie zginie u Aliantów nie pamiętam a u Japonków dziewczyna która lata i ma różne moce ale, żeby zrektutować ostateczną jednostkę potrzeba budowli do której budowy potrzebujemy troszeczke rzeczy Japonki nie posiadają lotnisk u nich buduje się latające "pojazdy" myślę że dobrze opisałem te gre a sie rozpisałem no nie powiem i odrazu wrzucam ten tekst do moich recenzjii gier na mojej własnej stronie Narson !
 
Back
Do góry