funko fusion

MMORPG Jakie jest wasze ulubione MMORPG?

Tutaj wasze odpowiedzi zależą od waszego lenistwa, lub kreatywności. Liczę na to drugie. :D

W moim przypadku nie ma dużego wyboru. Grałem w małą ilość MMORPG, bo niezbyt mnie wciągały. Ale jest jedna której się to udało na jakiś czas. World of Warcraft. Spotkałem w nim jedną z lepszych fabuł, dużą różnorodność i otwartość świata i przede wszystkim, dużą ilość aktywnych graczy.
 
Gdybym mial wybrać jeden ulubiony tytuł to bez wątpienia postawiłbym na EVE Online. Jest to świetna gra ze wspaniałym community o nieograniczonych możliwościach. Czas jaki trzeba spędzić w tej grze na nauce czegokolwiek na sensownym poziomie sprawia, że jeśli już to robimy (przez naprzykład dwa lata) to możemy czerpać syte profity. Ceny rynku są stabilne czyli czas poświęcony na grę możemy przerobić na drugą pensję ponieważ są strony Gra jest też dosyć ryzykowna ponieważ szybko możemy wszystko stracić. Spośród innych ulubionych tytułów mogę polecić również ESO. Obie gry mają abonament więc jest to duży filtr na dziecieczki, które jeśli stanowią większość społeczności mogą być sporym problemem ale coś za coś. To naprawdę fajna gra ze świetną ekonomią więc jeśli ma się czas, chęci i trochę kasy to jest to bez wątpienia tytuł w którym możemy sporo namieszać. Dla niektórych zdecydowaną zaletą może być brak full loot pvp więc jeśli ktoś chce gold ze stron takich jak ta - nic nie stoi na przeszkodzie. Raz złożony set przyda się na trochę czasu. Zarabianie na walutach MMO umożliwia mi również granie w kilka tytułów na raz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry