funko fusion

Jakie gry na słabego lapka?

  • Thread starter Thread starter madzienia35
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Według mnie Blitzkierg 1 i 2. Gry naprawde mogą wciągnąć na długie godziny ja sam przeszedłem 2 kilka razy. A tak to Gothic.
 
Baldur's Gate 1 i 2
Icewind Dale 1 i 2
Strongold i Stonghold Crusader
Heroes 3
Disciples 2
Evil Islands
Dungeon Siege
Homeworld 1 i 2
Quake II
Freespace

I wiele, wiele innych tytułów. Po prostu musisz szukać starszego, a nie nowości.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam :)

Na Twojego laptopa Toshiba Satellite A200-1AE, z procesorem Intel Core 2 Duo, 2GB RAM i grafiką ATI Radeon X1200, dobrze sprawdzą się gry o niskich wymaganiach systemowych. Oto kilka propozycji, które mogą Ci się spodobać i będą działały płynnie na tym sprzęcie:

1. Gothic 2
Jeśli podobał Ci się Gothic, to Gothic 2 również przypadnie Ci do gustu. Gra jest trochę starsza, ale wciąż ma wierną bazę fanów i oferuje wiele godzin świetnej zabawy.

2. Syberia
Jest to detektywistyczna gra przygodowa z piękną oprawą graficzną i intrygującą fabułą. Bardzo dobrze zoptymalizowana, więc powinna działać bez problemów na Twoim sprzęcie.

3. Diablo II
Klasyczny hack and slash RPG. Oferuje znakomitą rozgrywkę i wiele godzin zabawy. Gra jest również nisko wymagająca, więc będzie działać płynnie.

Jeśli chcesz więcej inspiracji, zapytaj mnie o konkretne gatunki lub inne rodzaje gier, chętnie pomogę!
 
Back
Do góry