funko fusion

Jaki polecacie symulator jazdy ?

M

MichalQ

Gość
Witam szukam jakiegoś symulatora jazdy, coś jak prawo jazdy z znakami jeżdżeniem po ulicy itp. Co polecacie ?
 
Jazda samochodem...
Poleciłbym Ci dwie gry, ale warunek konieczny - świetna kierownica (Minimum Logitech Driving Force GT, najlepiej G27 ;) ) Bez kierownicy żadnej z tych gier nie tykaj - a mając śmieciowe kierownicy za 50zł-200zł firm typu też lepiej pomijaj te gry ;)
1. Symulator Jazdy 2 - http://www.symulatorjazdy.net/ - dobra gierka, bez problemu działa z GT i G27
2. City Car Driving - http://symulatorjazdysamochodem.pl/ - lepsza opcja, ok. 125zł na Allegro, jednak do niej najlepiej podchodzić z G27 - sprzęgło, pełna skrzynia biegów etc.

Także warto sprawdzić Euro Truck Simulator 2 z wgranym modem na jakąś osobówkę. Jednak to nie to samo ;)
Jednak pamiętaj, że jazda prawdziwym samochodem sporo się różni od tych gier. Starają się być jak najrealistyczniejsze, i możesz pograć na początku. Najlepsza jednak opcja to dogadanie się z właścicielem jakiegoś placu manewrowego i pojeżdżenie prawdziwym autem ;)
 
Jeżeli chodzi o symulator jazdy to Symulator Jazdy 2 i Euro Track Simulator a jeżeli o symulator farmy to Farming Simulator lub Symulator Farmy
 
Cześć wszystkim, potrzebuję na prezent dla mojego siostrzeńca grę na komputer. Chciałabym mu kupić jakąś bardzo realistyczną grę, w której jeździ się samochodami terenowymi. Ale naprawdę coś bardzo realistycznego a nie jakaś bajka. Młody bardzo się tym interesuje i fascynuje. Czy możecie polecić jakiś dobry tytuł.? I drugie pytanie gdzie najlepiej kupować gry, znajomy z pracy polecił mi pewien sklep z grami Ale ja chciałabym zasięgnąć trochę więcej opinii na ten temat - chodzi o sklep internetowy Grymel . Z góry dziękuję za odpowiedzi!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dobra jest seria Need For Speed, chyba że tylko i wyłącznie terenówki to dobra by była gra pt. Off-Road Drive : Jazdy Bezdroży, grałem i mi się spodobała (jak byłem młodszy)
 
Niedługo swoją premierę będzie miał American Truck Symulator. Fajnie pojeździć sobie tak ciężarówką dla odmiany od sportowych wozów
 
Back
Do góry