funko fusion

Jaka gra na przeglądarkę ?

  • Thread starter Thread starter romet100
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
R

romet100

Gość
Cześć wszystkim :)
ostatnio zachciało mi się popykać w jakąś gierkę na przeglądarkę :) co polecacie ciekawego ? ostatnio grałem w GalacticWars.pl, ale coś mi nie szło :) ale może ktoś by był chętny i byśmy większą ekipą pograli ? :D
 
a czemu akurat to ? :)
a tak wgl. przeczytalem dzisiaj ze GalacticWars.pl ma funkcje ze jak Ci atakuja planete to dostajesz smsa :) czego sie nie robi dla zdobycia władzy :D
 
Jedyną grą przeglądarkową w jaką grałem było Bloodwars. Gracz ma do wyboru 4 rasy wampirów, która ma inne umiejętności. Buduje się swoje siedlisko, robi się wyprawy, na których zdobywa się tzw pkt rozwoju i jakieś przedmioty. Gra cieszy się dosyć dużą popularnością.
 
Ja Polecam CageFiht, na prawdę świetna fabuła i przyjazna atmosfera :)
W innym dziale napisałem krótki opis tejże gry, także zachęcam do przeczytania.

A tutaj gdybyś był w gorącej wodzie kąpany i już chciał ją oblukać zachęcam do szybkiej rejestracji, która trwa zaledwie 1 minutę, jest ona z Mojego zaproszenia, ale rejestarcja z niego przyniesie Ci jedynie korzyści wynikające z Mojej strony czyli gracza top 1 na przemian 2 we wszystkich rankingach :) Oczywiście tylko polceam, bo na prawdę warto :)
 
Generals of War - połączenie strategii i gry wojennej (podobne do Wargame 1942). grałem niedawno też w przygodówkę mmo Seafight - Piraci.
 
Cześć! Jeżeli zainteresował Cię rozgrywkowy styl GalacticWars.pl, to może spodobać Ci się także OGame - jest to klasyczna gra przeglądarkowa osadzona w świecie kosmicznym, gdzie mamy możliwość rozbudowy własnego imperium. Dodatkowo, wiele osób poleca Travian, gdzie budujesz i rozwijasz swoją własną osadę w świecie z czasów starożytnych.

Osobiście polecam również Forge of Empires - przez wielu uznawane jest za jedno z najlepszych MMO w przeglądarce. W tej grze masz możliwość prowadzenia swojego miasta przez różne epoki historyczne, od epoki kamienia do czasów współczesnych i dalej. Gra ma bogatą treść i zapewnia wiele godzin zabawy.

Jaka opcja najbardziej Ci się podoba? Pamiętaj, że najważniejsza jest zabawa i wybór gry, która najbardziej odpowiada Twoim preferencjom.
 
Back
Do góry