funko fusion

Survival Jak zmniejszyć lagi?

Z

ziemniak

Gość
Tak JAK w temacie chce pograć z kolegami (razem ze mną 5 osób)BEZ LAGÓW!!
Jest to MOŻLIWE?
JAk tak TO JAK

Mój sprzęta jak jest potrzebny
Gforce9500GT
Amd Athlon -Le1640
2.6Ghz 2GB ram
Dodatek service pack 3
Windows Xp
DirectX 9.0c
NET 512KB/S
 
Zmniejszenie lagów jest możliwe gdy zmniejszysz detale gry, wyłączysz niepotrzebne programy, zeskanujesz komputer (wirusy mogą spowalniać), odkurzysz go (są specjalne programy) itp.
Jeśli masz starszy komputer to możesz też odkurzyć w środku obudowy (mi na moim starym złomku coś dawało)
 
Kup dedyka i nie bedzie lagow, a na twoim kompie spokojnie bedzie 20s\osob ale lepszy net
BO z tym netem to nawet 2 osob nie utrzyma
 
Ehh ja w minecrafta grałem 2 razy w życiu i wiem jak to się robi >_< Nie pomoże tu nic innego jak optymalne ustawienia grafiki, nawet przy moim kompie (o niebo lepszy od Twojego) miałem mało fpsow (mam słabe zasilanie i wentylacje ;s ). Stosując się to tych ustawień zyskałem jakieś +20 fps z tego co dobrze pamiętam ;)

[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=Mjj7yG4Sr9E[/youtube2]
 
up Jak nie wiesz to sie nie odzywaj on ma lagi a nie klatkowanie...
To 2 rozne rzeczy
 
Poczytaj sobie co daje zwiekszanie fpsow w jakiej kolwiek grze, i jakos widac ze chyba mu pomoglo bo nie pisal nic.

P.S

Nie tym tonem do mnie bo dla mnie to jestes taki maly
 
AIFAM napisał:
Ehh ja w minecrafta grałem 2 razy w życiu i wiem jak to się robi >_< Nie pomoże tu nic innego jak optymalne ustawienia grafiki, nawet przy moim kompie (o niebo lepszy od Twojego) miałem mało fpsow (mam słabe zasilanie i wentylacje ;s ). Stosując się to tych ustawień zyskałem jakieś +20 fps z tego co dobrze pamiętam ;)

[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=Mjj7yG4Sr9E[/youtube2]


Genialny poradnik.Mi pomógł, a ciekawostka że mi nawet zniknął error z memory :]
 
Up nie spam
2 up noto tutaj jest troche inaczej
klatkowanie to scinanie grafiki pomaga wzrosc fps
a lagi to wolne przesylanie plikow z serwera dl klienta i spowrotem np zniszczysz klocek a tak naprawde serwer to odbierze za 15s
 
Back
Do góry