funko fusion

Strzelanki Jak zdobyć czapki ??

Czapki (albo Nakrycia głowy) są przedmiotami zajmującymi swoje własne miejsce o nazwie "głowa" w ekwipunku. Valve wydało pierwszy zestaw 9 czapek w aktualizacji klasowej Snajper kontra Szpieg. Większe aktualizacje zazwyczaj dodawały do gry dodatkowe zestawy, wliczając w to czapki stworzone przez społeczność.
Czapki można dostać losowo za pomocą systemu losowych przedmiotów[Czapki mogą zdobyć tylko P2p ci co mają premium, a f2p mogą znaleźć poprzez osiągnięcia a zresztą zaraz to wyjaśnie] poprzez wytwarzanie lub zakup w Sklepie Mann Co. Z powodu bardzo niskiej szansy losowego otrzymania czapki i wysokiego kosztu wytworzenia jej czapki są przedmiotem oczywiście który dość dużo wzbudza między graczami dużo agresji,zazdrości... Co prawda również od obraz [Japier---- głupi f2p idą pierwsi, typowe zachowanie p2p na Death run]
Ale Valve nie zapomina o tych co nie mają premium, mogą oni zarówno zdobyć te czapki p2p, mogą je zdobyć w takich grach jak[Trzeba zdobyć kilka osiągnięć]: Left 4 Dead 2, Sam & Max: The Devil's Playhouse, Alien Swarm...
Aktualnie można zdobyć jeszcze kilka czapek w innych grach, ale nie będę ich tutaj tak dużo wymieniał, wymieniłem te które są podstawowe.
billshat.jpg
 
Nie rozumiem czemu wszyscy oceniają f2p tak źle. Opowiem wam pewną historie. Wszedłem sobie na serwer Valve, patrze na mój team. Same unusuy i bogacze ani jednego f2p. Ale gdy po 10 minutach gry okazało się 30% się tradeowało, reszta tak lamiła nic nie umieli grać. A co było najgorsze drugi team to same f2p. Morał z tej bajki taki że nie każdy f2p jest taki zły.
 
Back
Do góry