funko fusion

Survival Jak zacząć?

  • Thread starter Thread starter Nietzsche
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
N

Nietzsche

Gość
Załóżmy, że chciałbym spróbować pograć w Minecraft. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak i gdzie najlepiej zacząć? Bo wiem, że dostępne są prywatne serwery - a że płacić nic nie zamierzam, to tylko takie mi pozostają. Czekam na odpowiedzi znawców. :D
 
Pozostaje znalezienie publicznego darmowego servera, bądź prywatny lub hamachi. Ewentualnie zawsze można zagrać SP ^^
Jeszcze kilka dni temu miałem server prywatny wykupiony ale już wygasł :P
 
Możesz grać na piracie multiplayer.
Są serwery 24/7, na których nie ma hamachi.
Po prostu wpisujesz ip w multiplayer, i wchodzisz do gry.
Lepsze serwery posiadają miasta, i wiele pluginów.
A jeśli chodzi o nauke gry zapraszam na youtube a szczególnie do :
JJayjoker
Minecraftpl

Mają najlepsze poradniki na yt, zobaczysz kilka i już ogarniesz gre.
 
Jeśli mam być szczery, to najlepiej zacząć na single player, aby nauczyć się podstaw. Ja na przykład grałem w oknie z otwartą na przepisach przeglądarką na początku ;p
Teraz to na biegu już potrafię podczas spierdzielania przed mobkami craftnąć stolik czy pochodnie (porządek w eq przede wszystkim :D).
Co do serwerów, ostatnio szukałem tzw. spiraconych, są owszem dostępne, niestety nie każdemu mogą się spodobać zasady tam panujące, często wolę z kimś po hamaku pośmigać przez kilka godzin niż męczyć się z poznawaniem jakie mody zostały wgrane na serwery (a tych jest do wyboru od cholery i ciut ciut ;p), czy jest iconomy mod, rpg mod, jakie wartości mają poszczególne materiały, jakie dodatkowe przepisy dodano, zasady budowania bla bla bla, itd.
Naprawdę, najpierw pograj sam lub ze znajomymi, potem ogarniaj serwy na sieci ;p
 
Poszukaj sobie na internecie serwerów z tagami No-Hamachi, NO-WL, czy cuś takiego i pograj z ludźmi, tak się nauczysz dużo, a i gra jest dużo ciekawsza.
- http://www.minecraftwiki.net/wiki/Crafting
tu masz stronkę z podstawowymi, jak nie wszystkimi kombinacjami na różne itemy ;]
I jak ktoś wyżej powiedział możesz grać sobie spokojnie sam na single player.
Albo jest też opcja, żebyś postawił sobie serwer na hamachi z kumplami i pograł.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry