funko fusion

Survival Jak szybko zmienić wersje gry + instalacja.

B

Bujny :P

Gość
Jak szybko zmienić wersje gry + instalacja.


1. Najpierw pobieramy minecraft (wersja nieważne jaka) np. STĄD.
2. Wypakowujemy (miejsce zależy od was).
3. Wchodzimy do folderu .minecraft i włączamy minecraftSP.
4. Aby zmienić wersję gry na nowszą (jeśli taka istnieje), przy włączaniu pod nickiem zaznaczamy Force Update.
5. Cieszymy się grą.
6. No i możemy wejść 85.195.99.106:25585 na nasz serwer GB :).
 
Poradnik bezsensowy i mogbym napisac w 1 zdaniu
Aby zmienic wersie gry zaznasz...
+ Dziala jesli jestes zasrazym piratem bo na premium sam sie aktualizuje...
 
zaxerr napisał:
Poradnik bezsensowy i mogbym napisac w 1 zdaniu
Aby zmienic wersie gry zaznasz...
+ Dziala jesli jestes zasrazym piratem bo na premium sam sie aktualizuje...


Nie rozumiem twojego postu!
 
Zaxer - poradnik dobry, nie wiele osób zna się na takich rzeczach. Notch zezwolił granie na darmowych MineCraftach - i to nie jest piractwo. Obrazileś mnie końcówką, gdyż sam gram na piracie - nie widzę sensu kupowania gry skoro Premium konto (Premium = skoro jest rpemium to jest i free account) daje mało.

@Chamidło
Haha, post Zaxera = riposta Chamidła xd
Tlumaczenie (Ten uczący instruktaż jest nie potrzebny i ja mógłbym napisać to w jednym zdaniu, gdyż kwalifikuję się w krótkich wypowiedziach. Aby zmienić wersję gry zaznaczasz... | działa jeśli jesteś zasranym piratem bo na premium gra się sama aktualizuje.)

Warn dla Zaxera. Trzy razy nie - dziękujemy Zaxer.
 
JDabrowsky napisał:
Zaxer - poradnik dobry, nie wiele osób zna się na takich rzeczach. Notch zezwolił granie na darmowych MineCraftach - i to nie jest piractwo. Obrazileś mnie końcówką, gdyż sam gram na piracie - nie widzę sensu kupowania gry skoro Premium konto (Premium = skoro jest rpemium to jest i free account) daje mało.

@Chamidło
Haha, post Zaxera = riposta Chamidła xd
Tlumaczenie (Ten uczący instruktaż jest nie potrzebny i ja mógłbym napisać to w jednym zdaniu, gdyż kwalifikuję się w krótkich wypowiedziach. Aby zmienić wersję gry zaznaczasz... | działa jeśli jesteś zasranym piratem bo na premium gra się sama aktualizuje.)

Warn dla Zaxera. Trzy razy nie - dziękujemy Zaxer.

Wiem, że dało by się to zrobić szybciej, ale ostatnio przyszło dużo dzieci 8-10 lat nie umiejących nic zrobić :D.
 
JDabrowsky napisał:
Zaxer - poradnik dobry, nie wiele osób zna się na takich rzeczach. Notch zezwolił granie na darmowych MineCraftach - i to nie jest piractwo. Obrazileś mnie końcówką, gdyż sam gram na piracie - nie widzę sensu kupowania gry skoro Premium konto (Premium = skoro jest rpemium to jest i free account) daje mało.

@Chamidło
Haha, post Zaxera = riposta Chamidła xd
Tlumaczenie (Ten uczący instruktaż jest nie potrzebny i ja mógłbym napisać to w jednym zdaniu, gdyż kwalifikuję się w krótkich wypowiedziach. Aby zmienić wersję gry zaznaczasz... | działa jeśli jesteś zasranym piratem bo na premium gra się sama aktualizuje.)

Warn dla Zaxera. Trzy razy nie - dziękujemy Zaxer.

NO SHIT! Dzięki za tłumaczonko
 
Jak zmienić szybko wersję MC ? Banalnie proste,ściągnijcie sobie MVC-Minecraft Version Changer ustawcie wersje jaką chcecie i już.O wiele szybsze i łatwiejsze rozwiązanie.
 
nedo napisał:
Jak zmienić szybko wersję MC ? Banalnie proste,ściągnijcie sobie MVC-Minecraft Version Changer ustawcie wersje jaką chcecie i już.O wiele szybsze i łatwiejsze rozwiązanie.


Chciałem to teraz napisać :(
 
Niektórzy mówią "temat niepotrzebny"Ale przecież niektórzy mogą nie wiedzieć jak zainstalować minecraft mimo to ,że to jest banalne :P.
 
Mam ten program już chyba z miesiąc wczoraj właśnie zmieniłem na nową wersję która już wyszła,polecam przydatny program.
 
Back
Do góry