funko fusion

Survival Jak skutecznie grać na hardkorze?Let's Play Hardcore Today!

  • Thread starter Thread starter TheSlodowy
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
T

TheSlodowy

Gość
Let's Play Hardcore Today

Witam. Od dłuższego czasu myślałem nad tym, żeby stworzyć serię filmów na hardcorze, ale stopniowo mi schodziło. A to egzaminy, a to awaria Internetu [nie pierwsza niestety]. W końcu zdecydowałem się podjąć krok w stronę klawiatury i myszki, włączyłem PCeta i zacząłem się bawić. Pomysł już miałem. Szybkie intro w Photoshopie, słowna zapowiedź i do roboty. Na tą chwilę na YT są dwa odcinki.

Na YT pełno jest serii survival, lecz hardcorowych jest duuuużo mniej. Bynajmniej z tego co się orientuję. Osobiście nie oglądam let's play'ów, tworzę oryginalny pomysł, mam dobrą [tak myślę, nie mi to oceniać Dołączona grafika] koncepcję. Zaczynam od 0, nie wspomagam się żadnym, dla mnie bezsensownym, TOO MANY ITEMS czy Single Player Commands. Gram czysty HardCore. Mam nadzieję, że się przydam, a moje filmiki wzbudzą Waszą sympatię! Nie nagrywam dla przychodu, tylko dla Was i własnej satysfakcji. Wychodzę z założenia: jakość, nie ilość, film co najmniej 1 na tydzień/ew. 2 tygodnie, ale to z powodu natłoku treningów i szkoły.

Zapowiedź:

Odcinek 1:

Odcinek 2



Proszę o opinie, bo to jest najważniejsze, Wasze oceny i refleksje - co poprawić, by oglądało się lepiej? Może nic?


Edit by RaczQ // Jak już piszesz polskimi znakami, to pisz wszystko, a nie część. (P.S. Skrót od ewentualnie to "ew." , nie "ewent.")
 
Re: Jak skutecznie grać na hardkorze?Let's Play Hardcore Tod

To nie powiniem być przypadkiem dział "Let's Play"?
 
Re: Jak skutecznie grać na hardkorze?Let's Play Hardcore Tod

@BoomDroom
Nie :)
Ale bardzo fajny poradnik !
 
Re: Jak skutecznie grać na hardkorze?Let's Play Hardcore Tod

Sam nagrywałeś odcinki czy z neta ?
 
Re: Jak skutecznie grać na hardkorze?Let's Play Hardcore Tod

Może to wypalić, ale musisz mieć dużo chęci i wiary w siebie ;)
 
Re: Jak skutecznie grać na hardkorze?Let's Play Hardcore Tod

Dokładnie wiara w siebie
 
Re: Jak skutecznie grać na hardkorze?Let's Play Hardcore Tod

Ja uważam, że jak chce to mu wyjdzie a jak robi na odwal się to nic nie zrobi :)
 
Re: Jak skutecznie grać na hardkorze?Let's Play Hardcore Tod

Trochę krótkawy poradnik ;) ale fajny
 
Re: Jak skutecznie grać na hardkorze?Let's Play Hardcore Tod

Spoko, myślę że kiedyś mi się przyda :)
 
Re: Jak skutecznie grać na hardkorze?Let's Play Hardcore Tod

Nabijasz tylko posty, pisze do Mateusza.

//Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry