funko fusion

Strzelanki Jak kupić klucze do Counter Strike lub team fortress 2 za sms? Poradnik

  • Thread starter Thread starter michuprool
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
M

michuprool

Gość
Witam,
Wiele z was chciało nie raz kupić sobie klucz do skrzynki w sc:go czy team fortress 2 przez sms, takiej możliwości nie ma bezpośrednio przez steam. Można jednak zrobić to inaczej. Zapewniam, że ten sposób działa na 100%.
Wystarczy wejść tutaj http://dogry.pl/r/fc28-33656295/ wchodząc przez ten link otrzymujecie dodatkowe 30 pkt ode mnie [oczywiście po rejestracji]. Jak to działa? To proste jeżeli założycie już konto na tej stronie którą podałem wystarczy wejść w zakładkę ,,kup punkty'' kupujecie tam pkt przez sms lub przelew bankowy. Punkty służą tam do wymiany na walutę do gier np. Euro do steam. 3000pkt to 5 euro na steam. Sms wychodzi drogo jednak to nie jedyna funkcja tej strony. Można także zdobywać pkt samemu nie płacąc nic. Wystarczy grać w gry pisać na forum, za te czynności także dostaniecie pkt. Wystarczy chcieć, można zarobić nawet w kilka dni 5 euro na steam. Gdy już uzbieraliście lub kupiliście pkt wchodzicie w sklep następnie wybieramy na co chcemy wymienić nasze pkt np. na euro do steam. Wpisujemy w szukaj gry ,,Team Fortress'' 2 lub ,,Counter Strike'' i tam można już kupić naszą walutę która potem przyjdzie nam na telefon lub email. Ten sposób naprawdę działa wejdźcie w link i sami spróbujcie jak łatwo można zarabiać prawdziwe pieniądze na stronie internetowej. Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bardziej opłaca się korzystać z portali zajmujących się promocjami gier, a płacić (jeśli nie mamy konta bankowego) przy pomocy paysafecard.
Co do zdobywania punktów na tego typu portalach - trzeba na to poświęcić mnóstwo czasu i cierpliwości.
 
Bardziej opłaca się korzystać z portali zajmujących się promocjami gier, a płacić (jeśli nie mamy konta bankowego) przy pomocy paysafecard.
Co do zdobywania punktów na tego typu portalach - trzeba na to poświęcić mnóstwo czasu i cierpliwości.
Oczywiście że bardziej opłaca się kupować przez paysafecard jednak ja stworzyłem ten poradnik dla tych którzy mają dużo niepotrzebnej kasy na telefonie a nie chcą wydawać normalnej. Na tamtej stronie gdy wybierzemy opcje rp do lola dostajemy zwyczajny kod paysafecard. Czasami warto się trochę poświęcić żeby mieć coś za free :) Pozdrawiam
 
Oczywiście że bardziej opłaca się kupować przez paysafecard jednak ja stworzyłem ten poradnik dla tych którzy mają dużo niepotrzebnej kasy na telefonie a nie chcą wydawać normalnej. Na tamtej stronie gdy wybierzemy opcje rp do lola dostajemy zwyczajny kod paysafecard. Czasami warto się trochę poświęcić żeby mieć coś za free :) Pozdrawiam
 
Ja tam mam ustawione to na strone startową i tylko mi 5 pkt codziennie się nabija;d
 
Oczywiście że bardziej opłaca się kupować przez paysafecard jednak ja stworzyłem ten poradnik dla tych którzy mają dużo niepotrzebnej kasy na telefonie a nie chcą wydawać normalnej.

Dlatego ja bym poszukał wtedy bardziej opłacalnej metody wymiany SMSów. Na przykład znam serwis, gdzie wymienisz gotówkę z SMSów na PaySafeCard, który jest o wiele bardziej uniwersalny od twojego serwisu. Inny serwis pozwala przenieść pieniądze na PayPala, czy konto bankowe... Serwisów jest tona, gracze powinni sobie przeliczyć co im się najbardziej opłaca.
 
Moim zdaniem nie ma sensu kupować przez sms bo dochodzi vat w wysokości 14%
 
Koszty SMS Premium wyglądają dokładnie tak.
Z każdej kwoty obecnie mamy 23% Vat - czyli z SMSa za 1,23zł zostaje 1zł
50% zysku po odjęciu VAT pobiera operator [Plus/Play/TMobile/Orange/Pozostali] - czyli z SMSa za 1,23zł zostaje już 0,5zł
Pewien % pobiera operator serwisu SMS Premium - od 5 do 15% pozostałej kwoty - uśredniając 10% - zostaje nam 45gr...

Pójdę więc na przykładzie War Thundera, gdzie mam obecnie najszybszy dostęp.
Kupując 500 złotych orłów przez oficjalną stronę War Tunera płacimy 2,99 euro co daje nam 12,50zł wartości.
W dogry.pl są one warte 1999pkt, za co zapłacimy SMSami aż 54,64zł => musimy wysłać 2 SMSy po 25zł + vat [61,50zł = 2250pkt] co da nam punkty warte [w przybliżeniu] 14,06zł...
Za tę samą cenę otrzymamy za pomocą pewnego serwisu kartę PaySafeCard wartą 20zł... Zostaje 7,50zł do dowolnego wykorzystania - ogromna ilość gier obsługuje PaySafeCard, spora ilość sklepów internetowych etc.
Odpowiednie obliczenia pozwolą sporo oszczędzić.
 
Back
Do góry