funko fusion

Strzelanki Jak dorobić się skinów w CS:GO

D

dabjuV

Gość
Witam,
zapewne wielu z was lubi grać w cs'a i przy okazji każdy chciałby zdobyć jakieś fajne, dobre skiny.
W tym poradniku opiszę wam jak zarobić na skiny grając właśnie w cs'a, a dokładniej 1vs1.


KROK 1. REJESTRACJA

Musimy zarejestrować się na stronie o nazwie zengaming.

Link do rejestracji znajdziesz TUTAJ

Rejestracja sama w sobie nie jest skomplikowana do tego nie trzeba podawać prawdziwych danych lecz tam gdzie proszą nas tam o

podanie rangi, szybkość naszego internetu etc. polecam podać prawdziwe dane.

Po zakończeniu wypełniania danych wchodzimy w zakładkę PLAY


Po kliknięciu wyskoczy nam okno które informuje nas o wyborze regionu, my oczywiście wybieramy europę.


Następnie logujemy się na steama poprzez kliknięcie w zielony prostokąt:


KROK 2. GRAMY

Po pomyślnym zarejestrowaniu się na stronę, po wejściu w zakładkę PLAY ukazuje się nam taki widok:


Po lewej stronie pisze nam level, ilość xp potrzebnego do następnego poziomu, ilość winów itp.

Na środku ekranu widzimy tryby gry możliwe do rozegrania. Niestety na chwilę obecną można grać tylko 1vs1 lecz w przyszłości

prawdopodobnie będzie można grać 2vs2, 3vs3, 4vs4 itp. itd.

Tryb 1vs1 składa się z 15 rund. Wygrywa ten kto pierwszy wygra 8 rund. Czas takiej 1 areny to około 8-10minut :)

Za każdy wygrany pojedynek otrzymujemy 10 coinsów. Za 500 coinsów możemy uzyskać już pierwsze skiny. Są nimi:


za 1000 coinsów:


za 2000 coinsów:


za 3000 i 4000 coinsów:


za 5000 i 7500 coinsów:


za 10000 i 17500 coinsów:


no i za 95000 coinsów co już jest naprawdę dużą liczbą:


PODSUMOWANIE

Jak widać za 4000 coinsów można uzyskać juz naprawdę niezłe skiny. Jest to 400 wygranych pojedynków 1vs1.

Gdy uzbieramy odpowiednią ilość monet itemy możemy wypłacić za pomocą przyciska REDEEM

Ogólnie podsumowując myślę że na stronie można w łatwy sposób (szczególnie dla osób z wyższymi rangami) dorobić się kilku

ładnych skinów. Aktualnie jeszcze nie wypłaciłem żadnego skina gdyż zbieram na kosę. Strona ta nie jest oszustwem jest również

wiele filmów które potwierdzają że ta strona jest prawdziwa w 100%.

Zapraszam do rejestrowania się z mojego linka:


Kod:
http://zengaming.co/r?zen=487853
 
Back
Do góry