funko fusion

MOBA Jak dobrze grać w Lige Legend

  • Thread starter Thread starter sroce
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
S

sroce

Gość
Wiele osób pyta jak dobrze grac w Lola więc postaram sie opisac tutaj

1.Po pierwsze najlepiej wybrac swoj typ postaci czyli wybierz sobie co wolisz gre na dystans bądz w zwarciu czy jednak tankiem ad czy ap dużo osób mowi że najłatwiej grac tankiem a bardzo trudno ad nie słuchaj tych osób muśisz wybrać swoją postac ja lubie bardzo grać ap.

2. Po drugie najlepiej oglądnij jakis poradnk gdzie osoba gra tą postacią którą chcesz grać ty zobaczysz tam co kupowac i jak grać.

3. Po trzecie muśisz rozdawać specjalizacje najlepiej robic je pod każdą postać, od 20 poziomu kupuj runy, nigdy nie kupuj wcześniej bo są słabsze.

4. Po czwarte nigdy sam się nie wbijaj w przeciwnika postacią z mało zdrowia chyba ze masz duzo life steala bij dużo minionów zeby miec dużo golda i expa.

Myślę że ten krótki poradnik sie wam przyda.
 
Słabo napisany poradnik, mogłeś się bardziej postarać.
Popraw tytuł na : Jak dobrze grać w LoL'a.
Mam pomysł na 5 punkt - Graj na angielskiej wersji językowej. ;)
 
Poradnik Polaka do LoL'a

1. Nie idzie Ci, flame na ludzi.
2. Nie masz ganków, flame na junlera.
3. Zrobisz błąd, wyzywaj team.
4. Przegrywasz grę, noob team.
5. Dodałbym więcej, ale zawsze jest tak, że to nie Ty jesteś winny.

Oczywiście wszystko powyższe to wielka jedna ironia. Niestety, ale tak wygląda co druga gra jak nie częściej, szczególnie właśnie jeśli w teamie masz Polaka. Nie mam nic do naszych, ale to w większości oni psują community właśnie przez takie zachowanie, a później o wygraną jest o wiele trudniej. Nie mówię, że ja w ogóle nie flame'ie, ale za wszystko wyzywać przecież nie można :D

P.S.
Arabek piąty punkt przebija te jego cztery powyższe. Polska wersja językowa ssie :D
Co do poradnika to napisałeś same podstawy, a przecież tak naprawdę to nie gwarantuje Ci zwycięstwa. Wystarczy mieć mózg, a później go używać podczas gry.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry