funko fusion

MOBA Jak być tym zajebistym w LoLu ?

  • Thread starter Thread starter arabek
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

arabek

Gość
Piszem ten poradnik bo oczy bolą i dupa swędzi jak widzę te inne.
Tu chciałbym opisać pewne rady i innego typu " rzeczy ". Jest to z myślą o ludziach którzy zaczynają swą przygodę z tą grą.
Pierw postawię Ci kilka warunków których musisz się trzymać. Jako iż gra w latach 2010-2014 bardzo się zmieniła swoją grafiką jak i majątkiem na pewno zastosujesz się do tych warunków.
1.Grając w to i chcąc być zajebisty - przede wszystkim musisz mieć portfel pełen banknotów oraz najlepiej jakiś w pobliżu kiosk który oferuję walutę PaySafeCard.

2. Wydawaj mnóstwo kasy by zaszpanować skinami do postaci czy też wardów przed kolegami czy też wspólnikami podczas rozgrywki. Niestety teraz musisz płacić sporo za te luksusy, kiedyś pamiętam na święta się dostawało sporo waluty w grze zwanej RP - teraz takiego czeegoś nie ma. Nie narzekaj jeśli chcesz być zajebisty niczym Jezus Chrys.

3.Jeśli ogarniesz już wszystkie podstawowe podstawy dotyczące rozgrywki ( Jak się poruszać, bić oraz rozdawać skille od Wuja Jezusa ) to teraz ten zajebisty Arab, który nie jest do końca zajebisty bo nie wydał ani złamanej połówki złamanego grosza pokaże Ci jak zdobyć te kilka(set, tysięcy) złotych monet zdobyć z czarnych mas w niebieskich lub fioletowych wdziankach . Ale o tym zaraz po objaśnieniu warunków.

4. Nie bądź ciota - graj na angielskiej wersji językowej!

5.Po zakupie postaci nie obawiaj się grać nią pierwszy raz na normalach / Rankedach.

6.Wyzywaj swój Team zawsze gdy zginiesz, a on był w pobliżu.

Koniec stawiania warunków drogi do Zajebistości .
Teraz kilka rad, już nie warunków.

Gdy widzisz na linii wrogie ciemne masy w niebieskich lub fioletowych wdziankach, patrz jak dostają po mordzie a w momencie gdy są już tzw. Jedno Strzałowcami to Ty tutaj wkraczasz. Czyli najzwyczajniesz też dajesz po mordzie mu - do póki nie zdechnie i nie wypluje monet. Tym sposobem zyskasz sławę, bogactwo i szacunek u swoich kurdupelków.

Bij posągi z różdżką w ręku ( tzw. Wieże ) tylko gdy w pobliżu są twoje kurdupelki które będą mięsem armatnim. Nie atakuj też w zasięgu ataku wieży wrogich bohaterów, wieża zobaczy to i będzie chciała za wszelką cenę bronić swoich przyjaciół. Oczywiście po wyjściu po za ten obszar wieża zapomni o tobie i znów będzie wykonywać swoje obowiązki.

Gdy dojdzie do walki : Bohater vs. Bohater najczęściej kończy się tą kilkunastu sekundową śmiercią jednego z nich, lecz jeśli to Ty zginiesz a twój towarzysz z linii Ci nie pomoże - śmiało, wyzywaj go do woli ;) W końcu nie pomógł ci w potrzebie, a ty będziesz typowym polakiem. Lecz gdy to ty zabijesz kogoś z drużyny przeciwnej, śmiało - nadal wyzywaj rywala od: Noobów, noskillów i dzieciaków czy też Feederów. Jeśli natomiast ukradłeś killa swojemu koledze z drużyny, mogłeś to zrobić ponieważ Ty masz skina, Ty jesteś ten zajebisty i to była twoja własność.

Koniec części pierwszej.
~Arab. . .
 
To przecież nie ma sensu... Wydaję mi się, że napisałeś to "dla szpanu". Podobnie jak Sony, nie widzę sensu tego tematu, po co masz tworzyć drugą część ? Nic pożytecznego z tego "poradnika" nie wyniosłem. Przeczytałem dwa pierwsze punkty i odechciało mi się czytać, ale ja mam kulturę i doczytałem do końca, aby móc napisać jakąś opinie na ten temat. Jeżeli nie wiesz, to NIE GRAJĄ SKINY TYLKO TY !
Skórki jedyne co Ci dadzą to inny wygląd championa, nic innego. Jeżeli komuś się podoba dany skin, to czemu miałby go nie kupić, a ten poradnik w ogóle nie ma sensu, bo zrozumiałem że tu chodzi o coś typu "Skiny dodadzą Ci skilla", to nie prawda... Dają po prostu uniwersalny wygląd bohatera, żadnych super mocy, ani nic podobnego.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry