funko fusion

Survival Ja polecam The Forest

  • Thread starter Thread starter NarwanYy
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
N

NarwanYy

Gość
The Forest zajebista gierka nie ma co pisać sami zagracie to sami zobaczycie. ^_^
 
Wystarczy jednak poczytać opinie na stronie produktu w sklepie STEAM. Większość negatywnych komentarzy wspomina o praktycznie niczego nie wnoszących aktualizacjach i licznych błędach. Wielu recenzentów zaleca wstrzymanie się z zakupem do czasu wydania ,,bardziej dopracowanej" wersji gry. Nie zmienia to jednak faktu że gra ma ogromny potencjał. Nie będę jej jednak osobiście oceniał gdyż nie miałem okazji zagrać ;)
 
Hmm...
Wchodzę na Steam, i co widzę?
Gatunek: Wczesny dostęp
Gatunek: Wczesny dostęp
Tyle mi wystarcza, by grę odrzucić. Sorry, ale za często Early Access kończy się niekończeniem gry przez wiele lat [DayZ], wydawaniem śmieciowych produkcji, czy tym podobnych. Early Access, preordery etc. Dziękuję, ale poczekam na wydanie pełnej wersji.
 
Fakt, gra jest zbugowana, ale to nie znaczy, że nie da się grać, np. IsAmUxPompa prowadzi dalej z tego serię, a jak zdarzy się coś zbagowanego to deweloperzy starają się to na bierząco naprawiać.
 
No cóż, na tym polega idea wczesnego dostępu. Gracze uczestniczą w tworzeniu gry poprzez informowanie o błędach. :)
 
Czasy się zmieniają. Nikt nie powiedział, że na lepsze.

Twórcy chcą upiec 2 pieczenie na jednym ogniu: podbudować fundusze na produkcję oraz wyłapać błędy i niedociągnięcia.
Ale, ale... Nie tego dotyczy ten temat. :)
 
Back
Do góry