funko fusion

MOBA [Inne]Team dla 20-tek

M

major1

Gość
Witam wszystkich. Nazywam się Jacek mam 19 lat i tak jak wy lubię sobie czasem popykać w lol'a. Jednak po uzyskaniu około 17 lvl'u przyjemność i zabawa zaczęła się zmieniać w rozgoryczenie, za sprawą nieudolnych graczy. Obecnie mam 21 lvl i tak jak wcześniej w statystykach wygrane mecze górowały nad przegranymi tak teraz po 16-17lvl wszytko zaczęło się sypać, z przewagi 15 zwycięstw nad porażkami zrobiło mi się 19 porażek nad zwycięstwami (obecnie mam zagranych kolo 180 meczy). A wszystko to za sprawą dotacji unijnych za które polskie przedszkola kupują komputery i dzieci sobie grają. Inne wytłumaczenie tej farsy nie przychodzi mi do głowy.
Tak więc postanowiłem spróbować nakłonić was do stworzenia teamu abyśmy mogli razem trenować, zgrywać się opracowywać techniki, sposoby by w końcu móc zacząć grac jako prawdziwa drużyna, a nie pięciu obsmarowujących się wzajemnie i chodzących samo każdy noob'ów.
Tak więc moje wymagania są dość luźne:
-16-30lvl
-mikrofon do porozumiewania się między sobą (programem teamspeak 3)
-jako takie poczucie humoru by przyjemnie nam się ze sobą grało
- I WIĘCEJ NIŻ 15 LAT ! ! !
Jestem przeciwny teorii jakoby do teamów mogli należeć tylko gracze z lvl 30+. Uważam ,że reprezentuje jako taki poziom gry ale przez wyżej wspomniane dotacje unijne nie mam pola do popisu.
Tak więc proszę o kontakt wszystkich zainteresowanych. Ja sam preferuję raczej Summoner's Rift ale lubię też czasem urozmaicić sobie grę dominionem.
Ps. Serwer EU Północ/Wschód
 
Re: Team dla 20-tek

Czemu nie ;p
obecnie tylko z turkami gram ;p ale mozna sprobowac :)
mikro on
wiek '92
humoru brak ;(((((
lvl 30
nick w lolu CeLeSXD
 
Re: Team dla 20-tek

Witam ponownie. Na wstępie przepraszam ,że nie odpisałem wczoraj ale nie spodziewałem się tak szybkiej reakcji. Tak więc chyba powoli możemy zacząć się zgrywać. Na początek chciałem zaproponować ze dwa mecze z botami, żeby wszystko wstępnie opracować ale skoro piszecie, 30lvl to chyba będzie to zbędne. Swoja drogą nie jestem pewien czy ja nie będę wam zaniżał poziomu. ;)
Za chwilę postaram się was znaleźć tego kolegę który podał swój nick i wysłać do niego zaproszenie, natomiast innych proszę o podanie nazw przywoływaczy lub odszukać mnie:MorfeuszPL
 
Re: Team dla 20-tek

Ogarnijcie:http://www.youtube.com/watch?v=hZ1ZLKomG5c&feature=related
 
Re: Team dla 20-tek

nie martw sie, do lvlu 30 bedziesz dostawal ciagle takie kaleki. A no tak, 30 to max...

@up to na filmiku juz dawno nie dziala poniewaz turrety teraz nie atakuja wardow
 
Back
Do góry