funko fusion

MOBA [Inne]Pytania/Odpowiedzi

  • Thread starter Thread starter abadum
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
A

abadum

Gość
Jeżeli macie jakieś pytania związane z League of Legends walcie śmiało w tym temacie, będziemy dzielić się swoimi przemyśleniami.
 
Re: Pytania/Odpowiedzi

w swiecie lola dopiero zaczynam wiec powiedz mi jak to jest z tymei bohaterami...
trzeba kupic sobie zeby z nich korzystac? albo z tych dostepnych free
wiec kolejne pytanie zwiazane z tym te free jak dlugo sa dostepne ?

a i jeszcze jedno pytanie czy jak kupie chempiona i go ktos inny wybierze bo bedzie go mial to ja juz nie moge tak ?
 
Re: Pytania/Odpowiedzi

O ile wiem to co tydzien sa te darmowe sie zmieniaja, tak trzeba je kupic za golda czy jak to tam sie nazywa, lecz mozna tez kupowac Championow za inne pkt ktore dostajesz po kazdej wygranej/przegranej grze. Mysle ze po 10 grach bedziesz w stanie kupic 2-3 championow, co do nich dodam jeszcze ze mozna kupowac do nich tzw, skiny. Nic to nie daje do mocy czy cos w tym stylu lecz inaczej wygladasz :P
Tak, na 1 gre moze byc np, 1 Fidelstick ( chodzi o 1 team , bo w 2 juz moze byc ), ;)
 
Re: Pytania/Odpowiedzi

Troche sprostuje up. Za kazda wygrana gre dostajesz IP punkty za które mozesz kupic sobie postac na stale. Co tydzien jest tak zwana darmowa rotacja gdzie riot daje ci tydzien na "przetestowanie" bodajze 9 postaci. Sa tez punkty RP (riot points) ktore kupujesz za prawdziwa kase lub czasami dostajesz za free od riotu za jakis tam event czy cus.
 
Re: Pytania/Odpowiedzi

Jeśli grasz zwykłą rozgrywkę to w 1 i 2 teamie mogą być te same postacie . Ale jeżeli grasz rozgrywkę rankekową to postacie nie mogą się powtarzać
 
Re: Pytania/Odpowiedzi

siemka

mam pytanie co to za item
Zhonya's Ring
zhonyas-ring.gif

nie raz patrze na buildy i jest pokazany i koszt 0 0 nic info ... w grze nie pamietam czy byl czy nie ;p
 
Re: Pytania/Odpowiedzi

co do itema niemam pewnosci ja gram na USA a znaczy gralem i to kiedys xd jak jeszcze ashe to byl koks postac za troche wiecej niz 650 ip.

ale mam pytanie jak z pingiem na EU??? planuje na nowo grać :D
 
Re: Pytania/Odpowiedzi

Witam. Mam takie pytanie. Uskładałem sobie 6300 IP i teraz mam pytanie którego bohatera za to kupić. Zastanawiałem się na Malzaharem lub Lee Sinem. Może podpowiecie jaki bohater za 6300 jest dobry i nie specjalnie trzeba umieć grać. Szukam czegoś z dużym dmg. Lee Sinem juz grałem jak był darmowy i wrażenia są pozytywne. Malzaharem nie miałem okazji. A inni bohaterowie jacyś ciekawi są??
 
Re: Pytania/Odpowiedzi

a duzy lvl masz i ogranie ? czy dopiero zaczynasz?

szczerze kup sobie pare tanszych postaci ;)

pograj na freekach wiecej znajdziesz cos ciekawego

pare postaci za 6300 jest ciekawych ale to musisz pod styl sie dopasowac gry

ja np vladimira kupilem...
a gram nim mhhh prawie wcale moze z 5 meczy zagralem ale zastanowie sie czy nie zaczac nim tankowac ladnie ^^
 
Re: Pytania/Odpowiedzi

zagrałem jakieś 80-85 gier. Zazwyczaj gram postaciami atakującymi z dystansu. Najwięcej grałem chyba Veigarem,Annie,Fiddlesticksem. Być może przy nich zostane. Ale jak patrze na kumpla który kennenem zamiata wszystkich równo jak leci to aż mi się oczka świecą i być może kupię kennena bo grałem nim i jest koxowy.
 
Re: Pytania/Odpowiedzi

wszystko zalezy od buildu i od losu

ja np fiddlem nie w jednej grze moglem otwierac i wskakiwac solo na tanka np ale to juz inna historia ;p

musisz pobawic sie buildami i roznymi charami
na poczatku zamknalem sie range championach i nie moglem nic dlugo znalezc... kupilem fiddla ogralem troche i spodobal mi sie ale postanowilem eksperymentowac patrze leona fajna o kupie i pogram i czesto nia gram ;) potem no trzeba cos atakowac wiec poppy ;) zajebisty to zjadania charow skladasz go zaleznie od teamu :)

wczoraj kupilem teemo no i bawie sie w cichego zabojce ;p a na samym poczatku jaralem sie warwickiem ^^ i go mam ;p

a tak to ashe jeszcze morgane i vladimira mam

teraz na darmowej rotacji widze ze jest xin i morde pobaw sie nimi ^^ xinem szczegolnie ;p
 
Re: Pytania/Odpowiedzi

bawiłem się. Nie dla mnie ta postać. Teraz gram teemo i annie. Mają zabójczy DMG. Annie wale po 700-800 a teemo mam takie trutki i rozrywania od itemow ze goscia nie ma w 2-3 sekundy. Mysle nad kupnem Katarina, Akali ale nie wiem czy to dobry pomysl. Garen mi sie tez podoba, zwlaszcza ze przeceniony jest. Kupie moze garena i poppy i bedzie zabawa.

Co do Mattiego to jak dla mnie talon to slabiak. Ja nim nie umiem grac i Ci co z nimi gralem tez ich cisnalem a gralem przynajmniej z 15 osobami ktore graly talonem. Caitlyn nie powiem jest nawet dobra ale dosc trudna w obsludze.
 
Re: Pytania/Odpowiedzi

Talon jest słaby, lepiej kup coś z średniej półki, jeśli lubisz gracz z dystansu to może heimer z darmowego do testu.
 
Re: Pytania/Odpowiedzi

Jak narazie bije annie. A IP sie przydadza wiec trzymam narazie. Dzieki za pomoc.
 
Re: Pytania/Odpowiedzi

O Akali nikt nic nie wspomniał, koks postać ale wymaga niezłego ogaru i dobrego pingu :D Jest niedroga lecz wiele buidów jest lecz ja mam swój hybrydowy
 
Back
Do góry