funko fusion

MOBA [Inne]Pobijcie te statysyki

A

ArCeS

Gość
Spróbujcie pobić tego gracza :)

Przez cala grę robiła zasadzki albo właziła pod wieże. To była gra na normalu, co bardzo dziwi, ze zdarzają się tam tacy gracze ;)

Popracuj nad interpunkcja czy jakoś tak ;<// Poprawione
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Re: Pobijcie te statysyki

Może ktoś wytłumaczyć, o co chodzi w tych numerkach. Przy okazji LoL'a się kupuje czy ściąga i czy zakłada się konto na stronie czy w grze?<br /><br />-- 30 gru 2011, 22:22 --<br /><br />Dobra już wiem o co chodzi z pobieraniem, ale dalej nie ogarniam numerków. :D
 
Re: Pobijcie te statysyki

Tez niezly kozak :P
Ale tamta robila zasadzki na miniony.
 
Re: Pobijcie te statysyki

JDabrowsky napisał:
Soraczką AD miałem 0-25-1 :D


Mi się raz na Twisted Treeline udało zrobić soraką AD tripla na fb :) Xin próbował mnie podbić, dostał silence, exhaust, a przy okazji miałem napraaaaawdę dobry team, skoro coś takiego się udało xD


Co do pierwszego postu, Ahri też zaszalała ^^




A tutaj match history mojego kumpla xD
111ib.png



Btw. skumajcie tego trynde:
http://imageshack.us/f/832/ong.png/
 
Re: Pobijcie te statysyki

Dzisiaj sobie na botkach pograłem dla zabawy, i proszę oto co mnie spotkało :D

2qtaiap.jpg


zwróćcie uwagę na lvl sivir tez xd
 
Re: Pobijcie te statysyki

nie wiem co tam xerath smiechowego ale to rankedy... rankeda mozna wygrywac caly czas i dostac w koncowce baty... jeszcze jak gra jakimis randomami
 
Re: Pobijcie te statysyki

Wiesz niektorzy ucza sie dopiero grac i dlatego takie staty ;P
Chociaz ja gram 2-3 miechy to nie przypominam sobie takiego w moim wykonaniu :D Moze jedna gra co mialem 15 deadow ale wtedy bylo jeszcze z 10 killow :P i to jakos wygladalo. Moj brat co ma 9 lat gra lepiej od nich i na PVP nawet na dodatni wychodzi, a wierzcie mi nie ogarnia :D
 
Back
Do góry