funko fusion

MOBA [Info]Zapowiedź 8 tygodnia NA LCS

Witam. 12 lipca rozpoczynają się kolejne spotkania amerykańskiej sceny LCS, w których to zmierzą się takie zespoły jak:

21.00 Complexity(6W, 12L) - Curse(8W, 10L)
Faworyt: Curse
Coś ode mnie: Uważam, że to spotkanie może być ciekawe, gdyż w poprzednim super weeku mogliśmy zaobserwować dobrą grę obu zespołów, i pomimo, że są niżej w tabeli to wciąż mają szanse dostać się na góre, co udowodnili już wcześniej. Poprzednio Curse w super weeku wyszło z wynikiem 3-1 a Complexity z wynikiem 2-2. Faworytem dla mnie jest oczywiście Curse, które wygrywa gry dominując rywali i nie popełniając przy tym błędów.

22.00 Evil Geniuses(4W, 14L) - Cloud9(10W, 8L)
Faworyt: Cloud9
Coś ode mnie: W tym meczu powinniśmy zobaczyć kolejną wygraną C9, którzy na razie odnotowali 3 zwycięstwa i 0 przegranych na team EG. Pomimo ostatniej słabej formy C9 powinni dać rade pokonać EG. Chciałbym dodać, że ten spadek formy prawdopodobnie jest spowodowany patchem, który wpłynął na grę C9 osłabiając ich częstych picków. Dla przypomnienia C9 skończyło super week z wynikiem 2-2 a EG z wyniekim 0-4.

23.00 Counter Logic Gaming(11W, 7L) - Team SoloMid(11W, 7L)
Faworyt: CLG
Coś ode mnie: Faworytem w tym spotkaniu to wg. mnie zdecydowanie CLG, które ostatnimi czasy jest w wysokiej formie i pokazują na co ich stać poprzez perfekcyjną grę zespołową jakiej dotychczas nie pokazywali. Cieszy mnie również fakt, że nowy top laner CLG 'Seraph' wpasował się w team i zaczyna robić z nimi lepsze akcje. Oczywiście obie te drużyny mają taki sam wynik i spotkanie może być zacięte, także szykuje się ciekawe widowisko!

24.00 LMQ(11W, 7L) - Team Dignitas(11W, 7L)
Faworyt: LMQ
Coś ode mnie: To będzie strasznie wyrównany mecz. Postawiłem LMQ jako faworyta, ale tak na prawde nie mam pojęcia, który zespół wygra. Dotychczas LMQ ma albo dobre mecze, albo słabe. Jeśli będą mieć dobry to zdecydowanie zmiażdżą rywali.


Aktualnie tabela amerykańskich LCS'ów prezentuje się tak:

jrcafcB.png


Wszystkie spotkania będzie mogli obejrzeć na: twitch.tv/riotgames
Pozdrawiam, Sony.
 
Back
Do góry