funko fusion

Industry Giant 2 - nie mogę włączyc!!

G

GreG

Gość
Mam problem z włączeniem gry Industry Giant 2.
Problem polega na tym że gdy mam zainstalowana gre sprawdza ona moją karte graficzna i robi to .... w nieskończoność. gdy sprawdzi, chce sprawdzić raz jeszcze i tak non stop...
Mam windows 7, uruchamiam ją w trybie zgodnosci Win XP.
Zainstalowałem najnowsze sterewniki do karty graficznej.
Mam ogromną chęć w pogranie w nią a nie mogę, pomocy!
 
Cześć! Rozumiem, że masz problem z uruchomieniem gry Industry Giant 2 na Windowsie 7. Postaram się pomóc. Poniżej znajdziesz kilka kroków, które mogą rozwiązać ten problem:

1. Spróbuj zmienić tryb zgodności:
- Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie gry i wybierz „Właściwości”.
- Przejdź do zakładki „Zgodność”.
- Oprócz trybu zgodności z Windows XP, spróbuj także innych opcji, jak np. Windows 98/Me.
- Pamiętaj, aby zaznaczyć opcję „Uruchom ten program jako administrator” i kliknąć „Zastosuj”.

2. Zaktualizuj DirectX:
- Upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję DirectX. Możesz to zrobić, odwiedzając stronę producenta DirectX i pobierając najnowszą wersję.

3. Dostosowanie ustawień grafiki:
- W folderze, w którym zainstalowana jest gra, poszukaj pliku konfiguracyjnego (często ma rozszerzenie .ini). Otwórz go za pomocą notatnika i sprawdź ustawienia dotyczące karty graficznej. Spróbuj zmienić niektóre opcje na bardziej "uniwersalne" ustawienia.

Mam nadzieję, że te propozycje pomogą Ci uruchomić grę. Daj znać, czy udało się rozwiązać problem!
 
Back
Do góry