funko fusion

Przeglądarkowe Ikariam - Fajna gra

  • Thread starter Thread starter Terminator
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
T

Terminator

Gość
Ikariam jest jedną z flagowych gier znanego niemieckiego studia programistów Gameforge GmbH. W przeciwieństwie do Plemion czy Travian gra Ikariam jest znacznie bardziej rozbudowana oraz zapewnia graczom większą swobodę i możliwości niż zwykłe rozbudowywanie wioski. Prócz samego rozbudowywania miasta, gra oferuje możliwości dużej ilości badań naukowych, budowy okrętów, flot transportowych i innych. Zapraszam więc do lektury opisu Ikariam oraz kilku ciekawych informacji na temat dodatków do Ikariam zamieszczonych w podobnych postach obok.

Link do strony z grą: pl.ikariam.com
Link do źródła opisu: http://www.cabunt.fora.pl/ikariam,60/ikariam-opis-gry,250.html
 
Gra jest bardzo fajna ma rozbudowany system . Jedyny minus to trudne zdobycie nie których surowców których nie ma na wyspie.\


-.-
 
Niestety Ikariam mi się nie spodobał - nie zacząłeś na wyspie z dobrym surowcem? Giń. Po za tym słaby system walk.
 
Mi osobiście też system walk zbytnio się nie podoba, ale ostatnio został on poprawiony.
Prawda(ale w tylko 50%), że wylądujesz na złym surowcu i giniesz, ale to, czy tak będzie zależy od Twoich umiejętności.
Mi się ona podoba i gram już w nią ok. 2 lat na świecie Alpha.
Nie mam z niczym, ani z nikim żadnych problemów, mam własny sojusz, kumpli, z którymi się wspieramy.
Ogólnie gra jest fajna, tylko trzeba umieć w nią grać, a nauka trwa zaledwie tydzień może i 2, ale warto.


P.s. Jeżeli ktoś będzie chciał zagrać w nią i mieć pomoc na start to piszcie do mnie na PW, dam Wam linka, na którym się zarejestrujecie i będziecie koło mnie.
Napiszecie: "To ja alfred z gamesboard", czy coś takiego i macie ode mnie pomoc na start ;)
 
Kiedyś byłem maniakiem gier internetowych. Teraz mi się znudziły, ale pamiętam iż w to grałem i Ikariam był bardzo ciekawy. Niestety tak jak mówicie, te surowce :(
 
Zależy jeszcze, jak gracz i z kim grasz ;)
Ja gram z moim znajomym już trochę i nie znudziła mi się :lol:
 
A czy duże są różnice między płatnymi a darmowymi kontami (są takie ogólnie)?
 
To jest tak, jak z CS'em. Na początku masz konto darmowe(NonSteam w CS'ie) i możesz sobie tak grać ile Ci się podoba. Jedyną płatną rzeczą w Ikariam jest ambrozja(Steam w CS'ie), którą się kupuje przelewem, SMS'em, itd. Można za nią kupić dodatkowe rzeczy, które mogą się przydać, lecz nie muszą. Można oczywiście się bez nich obejść ;)
W tej grze nie ma płatnych kont. Są tylko darmowe, które możesz poszerzyć o płatną ambrozję.
Różnice w grze bez ambrozji, a z ambrozjami mogą być i duże, i małe, ponieważ Ikariam jest to gra sprawdzająca Twoje umiejętności. Tutaj wszystko zależy od decyzji, jaką podejmiesz, czyli: możesz mieć mnóstwo ambrozji,a i tak nic nie zdziałasz, a ktoś inny stanie się kimś.<br /><br />-- 18 mar 2012, 10:56 --<br /><br />Sorki, że odświeżam - Ale jest ktoś chętny do zagrania w tą grę razem ze mną?
Poszukuję nowych graczy do wspólnych działań w grze :lol:
Tak, jak obiecałem:
Pisząc do mnie PW na forum, zyskujecie link do rejestracji i moją pomoc w grze ;)
Pozdrawiam i zapraszam do gry.
 
Back
Do góry