funko fusion

Survival Igrzyska śmierci - gra?!

  • Thread starter Thread starter Wowol
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Chyba najświeższy możliwe trailer lub zwiastun tej gry..Dla mnie jak na te czasy to grafika mnie jakoś nie powala na kolana. Mniej więcej tak samo podobnie było o ile dobrze pamiętam w grze Tomb Raider albo podobnie..Tylko kiedy powstał Tomb Raider a kiedy ta gra powstała :]
 
To jakiś żart? To wygląda jak jakiś MOD do Gothica :P Książki i filmy z tego uniwersum są naprawdę na przyzwoitym poziomie, więc w dziedzinie gier też by się przydała jakaś solidna produkcja, a nie taki gniot jak z tego trailera. To chyba w ogóle nie jest oficjalny projekt.
 
Grafika mnie przeraża. Już wiem, że tej gry nie będę kupował. Mamy XXI wiek a gra jest taka lekko mówiąc niefajna. Liczyłem po filmie na coś więcej a tak to niestety jest jak człowiek na coś liczy to się zawsze właśnie może przeliczyć i to jeszcze tak mocno.
 
FastDriver napisał:
Liczyłem po filmie na coś więcej
Średnio 90% gier opartych na filmach to śmieci.
Tak było już od czasów Atari 2600. Przykłady? Najbardziej mi znane z głowy:
Atari 2600: ET (jedna z gier posądzanych o upadek Atari i załamanie się rynku gier), większość gier Star Wars
NES: Back to the Future (I/II/III są kiepskie), (...), wszystkie gry od LJN, większość gier Star Wars
SNES: wszystkie gry od LJN (LJN była firmą mocno żerującą na bardziej znanych filmach...)
etc, etc.
Fast and furious: Showdown - crap jakich mało...

Nie spodziewałbym się więc żadnej dobrej gry opartej na znanej marce powiązanej z filmami.
 
Grafika jest jaka jest..Trzeba się z tym pogodzić, lepszej już nawet nie będzie. Z tym Star Warsem ktoś bardzo dobrze zauważył w to jak się grało to nie wiedziałem czy gram na takiej grze telewizyjnej na dyskietkach czy na czym to ja gram..Film zawsze lepszy od gry ;)
 
Nie wiem co się rzucacie do tej gry ;) grafika w grze nie jest najważniejsza. Dla mnie ta jest w miarę odpowiednia. Niczego się większego nie spodziewałem po tej grze. Myślałęm, że będzie tylko gorzej a okazało się, że jest o wiele lepiej jak chyba wszyscy myśleli.
 
filus napisał:
Nie wiem co się rzucacie do tej gry ;) grafika w grze nie jest najważniejsza. Dla mnie ta jest w miarę odpowiednia. Niczego się większego nie spodziewałem po tej grze. Myślałęm, że będzie tylko gorzej a okazało się, że jest o wiele lepiej jak chyba wszyscy myśleli.

Grafika fakt, nie jest najważniejsza, jednak gry wyglądające tak jak powyżej są w 99% słabymi grami.
BTW. Kto w ogóle robi tą grę? Żadnego loga studia nie ma na stronie...
 
Na pewno tego nie kupię. Po trailerze nie jest za dobrze, jak już trailer jest kiepski to już oznacza, że gra będzie jeszcze gorsza. Widać, że jest robiona tak na siłę i widać, że im to nie wyszło. Trzeba czekać na lepszą wersję bo w tej sobie nikt nie pośmiga.
 
Back
Do góry