funko fusion

RPG Idealna gra RPG.

  • Thread starter Thread starter Norbix
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
N

Norbix

Gość
Cześć wszystkim! Mam pytanie otóż czy jest gra rpg przez sieć gdzie trzeba wbijać levele, ulepszać postać itp. Coś typu Metin 2 lub Tibia lecz chce grę w której nie ma płatnych ułatwień jak np. PACC. Spoko, mogę dać pieniądze na grę żeby ją kupić, ale potem żeby nie było właśnie takich płatnych możliwości jak PACC, Smocze Monety itd. Mam nadzieje że ktoś taką zna i jest mi w stanie pomóc ;) Pozdrawiam, Norbert.
 
Cabal Online - kiedyś w niego grałem i było całkiem fajnie :)

APB Reloaded - nie jest podobny ani do tibi ani do metina ale polecam :)
 
Praktycznie każda darmowa gra MMO ma mikropłatności które oferują jakieś tam ułatwienia w graniu.
Ale skoro piszesz że możesz kupić grę to polecam Guild Wars 2.
 
Neverwinter Online popieram wyżej jak ktoś to wyżej napisał. Nie mam się do czego przyczepić jest po prostu przekozacka, zresztą kto w to grał to oczywiście wie to w zupełności i mnie w pełni poprze. Nie ma co tutaj mówić drugiej takiej gry niestety nie będzie.
 
Guild Wars 2- rozrywka gwarantowana na długie, długie godziny (a nawet dni i tygodnie ;)). Neverwinter Online też znam i też mogę polecić, ale jednak w Guild Wars znalazłam wszystko to, czego szukałam
 
Polecam Guild Wars 2. Jest tam dosłownie coś dla każdego zręcznościowa/przygodowa/pvp/pve/tvt/siege/crafting i wiele wiele innych. Gra jest free to play aczkolwiek ma wtedy pewne ograniczenia więc warto wydać trochę i mieć pełną wersję.
 
Back
Do góry