funko fusion

MMORPG Horda czy alliance

Jak w temacie.
Która frakcje lubicie i dlaczego.

Ja wybieram Horde, zawsze nią grałem. Rasy Hordy moim zdaniem są silne i dzikie ;d
A rasy ally sa takie cukierkowe.

Wyjątkami są w Hordzie gejowskie Blood elfy a w Ally dzikie Worgeny.
Jak dla mnie to powinny te rasy być zamienione ze sobą (worgeni do hordy a BE do ally)

A jakie jest wasze zdanie?
Będziecie krzyczeć:
* FOR THE HORDE!!!!

czy

* FOR THE ALLIANCE!!!
 
jak mam coś w stormwind załatwiać to szlag mnie trafia;)
ja tym razem wybrałem maga alucha:)
 
Alliance, ale tylko ze względu na dwarfów, bo jest to według mnie najlepsza rasa w grze (moje kochane brodate karzełki). Acha, no i również dlatego, że na Burning Legion większość graczy hordy jest po prostu zwykłą bandą dzieciaków. Nie żebym miał coś przeciwko dzieciom, ale wolałbym, żeby lider mojej gildii nie miał piskliwego głosu i nie rzucał kurwami na prawo i lewo tylko dlatego, że jego mamy obecnie nie ma w domu. Niestety nie miałem przyjemności styknąć się z człowiekiem dojrzałym należącym do hordy, a przynajmniej na Burning Legion. Więc - Alliance.
 
Hmmm... Ja zawsze opowiadam się za Aliantami bo horda wydaje mi się jakaś taka hmmm.... smutna. Wszystko takie suche, może ja tego nie czuję. Lubię grać w miejscach bajecznie kolorowych, ciekawych i zaskakujących. Sooo... For The Alliance ;]

BTW : WORGEN RoX Worgen RoX. Die Blood Elves !
 
Już nie gram w WoWa,jednakowo wybierałem hordę,teraz jednak wolę alliantów więc: FOR THE ALLIANCE!

Off topic: Tylko u mnie czy i u was server na którym gram nie działa?
 
Ogólnie to gram i grałem zawsze Hordą. Ale może w końcu , któregoś pięknego dnia przejdę do Alliance ^^ Zobaczymy :) Pozdro
 
mi osobiście nie robi dużej różnicy po której stronie gram ale ostatnio śmigam w hordzie :P
 
Ogólnie swoją przygodę z WoWem zaczynałem w hordzie. Na początku jako Blood Elf, potem jako Orc, potem jako Undead i takim oto sposobem żadną postacią nie przekroczyłem 30 lvla. Nudne questy po stronie Hordy mi się znudziły i poszedłem do Alliance. Zacząłem tam grę jako Human, potem jako Night Elf, potem jako Gnome i jakimś cudem udało mi się wbić ten 80lvl. Jednak coś mnie w środku zakuło i wymieniłem się postaciami, i wróciłem do hordy. Po 1/2 miesiącach gry w hordzie zdecydowałem jednak iż w Ally było ciekawiej i postanowiłem tam wrócić. Gram w tej frakcji do dziś, ale już myślę o przeniesieniu się do Hordy.
 
FOR THE ALLIANCE!!! Cukierkowi? Jak cały WoW :lol: ! Najlepsi dwarfi. Chociaż z hordy "podobno" (nie grałem) dobry blood elf.
 
Ja zawsze byłem i zawszę będę po stronie HORDY!
Moim zdaniem większość dzieci wybiera właśnie Ally bo są "ładniejsi" i w ogóle... Dużo takich spotkałem ;d
A na BG jak jeszcze grałem to faktycznie Horda często po dupie dostawała :D Ale czasami był w tym taki klimat "Walki o przetrwanie" albo takiego prześlizgiwania się jakoś bokiem żeby nikt cie nie zobaczył ;P No ale cóż czasami było to irytujące jak ledwo wyjdziesz i już cię zabijają.

Chyba muszę znowu wrócić do WoW'a :D

A co do ras to ja tak jak Matti grałem Blood Elfami xD i Nieumarłymi też dużo grałem.

Lubiłem też Priestów :D Próbowałem nauczyć się grać Rogue ale coś mi nie wychodziło xD
Jaką klase polecicie?
 
Chrupka napisał:
Jaką klase polecicie?

Trudne pytanie. Każda klasa jest do czegoś dobra i jeżeli gracz wystarczająco ją opanuję to będzie właśnie dla niego najlepsza.
Powiedz może co lubisz, jaki Ci się najlepiej gra, melee czy ranged itp., wtedy postaram się coś wybrać dla Ciebie ;)
 
Horda zdecydowanie.Mnie zawsze najlepiej grało się hunterem,ma pety i wgl xd
 
Back
Do góry