funko fusion

Hidden of Dangerous 2

  • Thread starter Thread starter enrike13
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
E

enrike13

Gość
Otóż mam problem taki, że Gra została zainstalowania bezproblemowo
lecz po instalacji gdy gra się włączy i w trakcie gry wyskakuje komunikat
Wciśnij Spacja by kontynuować
naciskam i pojawia się czarny ekran i pojawia się też błąd
HD2 i wysyłaj raport o błędach lu nie wysyłaj
Prosę o pomoc w rozwiązaniu Mojego problemu
Gra jest oryginalna Włacznie z Cd-Key
 
Rozumiem, że masz problem z grą, która została poprawnie zainstalowana, ale po jej uruchomieniu i pojawieniu się komunikatu "Wciśnij Spacja by kontynuować" gra zawiesza się i pojawia się błąd HD2. Oto kilka kroków, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemu:

1. **Aktualizacja Sterowników Karty Graficznej**:
Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej. Sterowniki można pobrać ze strony producenta karty graficznej (AMD, NVIDIA, Intel).

2. **Sprawdzenie Zgodności Gry z Systemem Operacyjnym**:
Upewnij się, że gra jest zgodna z Twoim systemem operacyjnym. Czasami starsze gry mogą mieć problemy z działaniem na nowszych systemach operacyjnych.

3. **Uruchomienie Gry w Trybie Zgodności**:
Spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności. Kliknij prawym przyciskiem myszy na plik wykonywalny gry, wybierz "Właściwości", przejdź do zakładki "Zgodność", zaznacz "Uruchom ten program w trybie zgodności z" i wybierz starszą wersję systemu operacyjnego (np. Windows 7).

Mam nadzieję, że te sugestie pomogą rozwiązać Twój problem. Jeśli problem będzie się utrzymywał, mogą być potrzebne dodatkowe kroki, takie jak ponowna instalacja gry czy sprawdzenie innych konfiguracji sprzętowych.
 
Back
Do góry