funko fusion

MOBA Heroes of the Storm - temat ogólny

Matti

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
Heroes of the Storm zaczyna być oczkiem w głowie Blizzarda. Ta gra przyciągnęła do siebie miliony ochotników z całego świata... co ciekawe jest dopiero w fazie closed BETA! Jakie są Wasze odczucia i opinie na temat tej gry?
Mnie osobiście wciągnęła i uważam, że stanowi świetną przeciwwagę dla Doty czy LoLa ;)
 
Ja również uważam, że Heroes of the Storm może zadomowić się w czołówce gier typu MOBA. Największą zaletą tej gry są moim zdaniem rozpoznawalni bohaterowie, których większość jest znana z innych gier Blizzarda, takich jak: Warcraft, Diablo czy Starcraft.
 
Wedlug mnie najlepsza MOBA ktora wyszla Lol juz sie stal nudny po 3 sezonie a Dota 2 Troche malo rozrywkowa uwazam ze HoTS Jest bardzo dobra gra tylko wszystko co Blizzarda kosztuje :D
 
No tak, ale żeby taka gra miała jakiś potencjał do wykorzystania jej w e-sporcie to trzeba dokładać wszelkich starań, żeby dostępne postacie były względnie wyrównane. Myślę, że Blizzard ma w planach rozwinięcie tej marki również w kontekście profesjonalnych rozgrywek.
 
Jak dla mnie ta open beta byla zbyt ,,otwarta'' i przez to, że tyle ludzi grało nowi gracze nie mają już zbyt dużych szans wbić się do topki.
 
Jak dla mnie ta open beta byla zbyt ,,otwarta'' i przez to, że tyle ludzi grało nowi gracze nie mają już zbyt dużych szans wbić się do topki.

Ale topki czego? Rankingi nie mają znaczenia w tej chwili jest ciągle okres "przed sezonem" więc walka o miejsca dopiero się zacznie.

Co do tematu to hots jest fantastyczny, szybki i szalenie wciągający. Zdecydowanie polecam.
 
Back
Do góry