funko fusion

Half-life 2 problem

  • Thread starter Thread starter gregstar28
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
G

gregstar28

Gość
Witam.

Czy wie ktoś czy da się odzyskać w jakiś sposób klucz produktu gry? Mam half-life 2 kupioną w stanach w 2005, dostałem ją od znajomego z którym już nie mam kontaktu ale gra nie ma cd-key. Czytałem troche na necie i nie ograniam jeszcze tej całej rejestracji w steam. Założyłem konto, gra sie zainstalowała ale woła klucz produktu i lipa. Ponoć w tym steamie raz się gre aktywuje i potem można grać tylko na jednym koncie i nie da się nawet gry odsprzedać, czy to prawda? Jest jakaś możliwość jeszcze pograć w tą gre czy już bez cd-key mogę ją na śmietnik zanieść? Z góry dzięki za pomoc .

Mam też gierkę ze sklepu aliens: colonial marines, w związku z tym mam pytanko, czy na zintegrowanej grafice intel HD graphic 4000 to odpali ? zainstalowałem ją i sie nie włącza. Czy to wina słabej grafiki czy szukać czegoś w ustawieniach. Mam najnowsze sterowniki zainstalowane ale nie wiem czy szukać przyczyny czy po prostu ta gra mi w ogóle nie odpali na zintegrowanej grafie.

Polećcie jakieś gry na ta kartę grficzną bo zupełnie nie wiem jakie gry kupować żeby nie wtopić. Mam intela i3 i 4 GB ramu. Najlepiej to coś w stylu max payne albo f.e.a.r 'a. Sprawdzam wymagania na tej stronce canirunit ale przy każdej grze mnie blokuje pamięć grafiki, nawet f.e.a.r piszą że mi nie pójdzie a działa całkiem spoko. Więc ciężko tej stronce wierzyć. Może da się jakoś przydzielić pamięć z ramu do grafy?

Z góry dzięki za pomoc
 
Witaj.

Co do Twojego pytania o klucz produktu do Half-Life 2, jeśli gra była już kiedyś zarejestrowana na Steam, to faktycznie nie będziesz mógł jej ponownie zarejestrować na innym koncie bez oryginalnego klucza. Możliwe rozwiązania to:

1. **Kontakt z Wsparciem Steam:** Możesz skontaktować się z pomocą techniczną Steam i przedstawić im sytuację. Być może będą w stanie pomóc, jeśli dostarczysz dowód zakupu lub inne informacje, które potwierdzą, że gra należy do Ciebie.
2. **Zakup nowego klucza:** Niestety, jeśli poprzedni właściciel (Twój znajomy) już aktywował grę, jedynym pewnym rozwiązaniem będzie zakup nowego klucza produktu.

Jeśli chodzi o Aliens: Colonial Marines i Twoją zintegrowaną kartę graficzną Intel HD Graphics 4000:
- **Minimalne wymagania gry:** Aliens: Colonial Marines to gra, która ma dość wysokie wymagania sprzętowe. Zintegrowana grafika Intel HD Graphics 4000 może być niewystarczająca, aby uruchomić tę grę płynnie lub w ogóle.
- **Optymalizacja ustawień:** Możesz próbować zaktualizować sterowniki i zmniejszyć rozdzielczość oraz detale graficzne w ustawieniach gry, ale może się okazać, że gra i tak nie będzie działać zadowalająco.

Co do sugestii gier, które mogą działać na Twojej zintegrowanej grafice, oto kilka propozycji:
1. **Max Payne:** Starsze wersje tej serii powinny działać dobrze na Twoim sprzęcie.
2. **Half-Life 2:** Ta gra ma stosunkowo niskie wymagania sprzętowe i powinna działać na Twojej konfiguracji.
3. **F.E.A.R:** Jak sam zauważyłeś, F.E.A.R działa na Twoim komputerze, mimo że strona uważasz, że nie powinien.

Jeśli chcesz przydzielić więcej pamięci RAM dla grafiki, możesz to zrobić w ustawieniach BIOS. Jednak zintegrowane grafiki mają swoje ograniczenia, więc wydajność nie zawsze zostanie znacząco poprawiona.

Mam nadzieję, że te odpowiedzi Ci pomogą!
 
Back
Do góry