funko fusion

Survival H1Z1 Just Survive i King of the Kill

  • Thread starter Thread starter Assassins
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
A

Assassins

Gość
Witajcie! Nie zauważyłem by ten temat był gdzieś poruszony na forum dlatego polecam przeczytać :)

Bodajże 16-17 lutego tego roku H1Z1 został podzielony na dwie osobne gry a mianowicie H1Z1 Just Survive i H1Z1 King of the Kill. Osoby które miały przed tą datą zakupioną wersję H1Z1 dostali obie części na swoje konto steam oraz ich itemy zostały zduplikowane.

Przed podziałem można było zakupić H1Z1 za 20euro a po podziale już trzeba dać w sumie 40euro, ponieważ H1Z1 Just Survive można zakupić za 20euro jak i H1Z1 King of the Kill. Jeśli zależy wam by mieć obie części polecam szukać i pytać sprzedawców o wersję gry sprzed tej daty ponieważ można otrzymać obie gry w niższej cenie - mi się udało za 80zł dorwać obie wersje :)

Polecam też przed zakupem zastanowić się w co będziecie chcieli grać. Ponieważ w Just Survive można grać po prostu zwykły tryb H1Z1 survivalowy. W King of the Kill można grać tylko tryb Battle Royale.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że komuś przydadzą się te informacje w wyborze wersji gry oraz w tańszym zakupie obu gier :)
 
Pomijając aspekt finansowy to mają się zajmować osobni developerzy dzięki czemu mają być osobne aktualizacje. Jak to wyjaśnili były 2 różne grupy graczy i każda z nich oczekiwała innych aktualizacji :D Ale i tak nie rozumiem czemu tego nie mogli chociaż zmniejszyć ceny do 10euro :D
 
Back
Do góry