funko fusion

Problem H1Z1. Coś się mi dzieje z tą grą.

Status
Zamknięty.
Mam problem z H1Z1.Mam tak że albo mi miga że jest kolor a raz nie ma albo cały czas tak jest.Nwm przez co mam wszystko na low jak włączam se rozgrywke to płynnie się chodzi tylko że nie widać dobrze bo albo cały czas jest tak albo miga no nwm co się dzieje.
 
odrazu jak pobrałem takie coś mi się dzieje loading mam normalny kolorów nie ma tylko w menu i podczas gry
procesor: intel core i3
typ systemu: 64 bit-owy
windows 7
laptop ASUS chyba B3 coś takiego jest
NVIDIA GEFORCE 740m
 
odrazu jak pobrałem takie coś mi się dzieje loading mam normalny kolorów nie ma tylko w menu i podczas gry
procesor: intel core i3
typ systemu: 64 bit-owy
windows 7
laptop ASUS chyba B3 coś takiego jest
NVIDIA GEFORCE 740m
Wejdź sobie na https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/h1z1/12449
Pobierz program który sprawdzi czy spełniasz wszystkie wymagania sprzętowe, być może wyświetli ci się informacja o nie aktualnych sterownikach
Zobacz
 
dobra na stronie pokazało że nie mam ale jak patrze na dół to prawie same fajki ale 2 pytajniki
tylko coś z kartą graficzną.
Dało by się bez kupowania nowej karty graficznej ?
Minimum: nVidia GeForce GTX 275 series or higher
You Have: GeForce GT 740M

Your graphics driver is
over 49 months out-of date
Click here for the latest drivers

Features: Minimum attributes of your Video Card
Required You Have
green_checkmark_small.gif
Pixel Shader 4.0 5.0
green_checkmark_small.gif
Vertex Shader 4.0 5.0
green_checkmark_small.gif
Dedicated Video RAM 896 MB 2048 MB
 
no i jest informacja
"your graphics driver is over 49 months out-date" co oznacza że masz stare sterowniki graficzne,
od razu ci powiem żebyś nie instalował programu który oni ci dają bo kosztuje on jedyne... 60zł na promocji.
Załączam ci fajny temat, przeczytaj i zastosuj się do niego - wszystko ładnie wyjaśnione co, dlaczego, jak i po co ;)
https://tech.wp.pl/jak-zaktualizowac-sterowniki-sposoby-6136283601655425a
 
No właśnie nwm jak wreście z tymi sterownikami od karty graficznej zrobic bo zainstalowałem już kiedyś najnowszą wersje ale okazało się że nie jest na laptopy zainstalowałem te sterowniki i za każdym raze jak chciałem coś zagrać to sterowniki znikały a wyskakiwało żeby wymienić z karty na inną karte i musiałem zainstalować stare sterowniki i właśnie one dopiero działały nwm spróbuje jeszcze z tym Driver Booster może on coś da.
 
bo w programach i funkcjach jest oprogramowanie też NVIDIA i nwm które wreście?
--- Post updated ---
zainstalowałem te najnowsze sterowniki i strasznie pogorszyły sprawe teraż wogule nie dzała mi żadna gra a komp się zacina więc no.
 
bo w programach i funkcjach jest oprogramowanie też NVIDIA i nwm które wreście?
--- Post updated ---
zainstalowałem te najnowsze sterowniki i strasznie pogorszyły sprawe teraż wogule nie dzała mi żadna gra a komp się zacina więc no.
Wydaje mi się że zainstalowałeś nie tą wersje. Czytałem o podobnych przypadkach, mówiłem żebyś się upewnił -,-
Powiedz też co odinstalowałeś w jakich ustawieniach
 
przeczytałem to w menedżerze zadań tak jak tam pisało wybrałem Nvidia geforce 740m i wyświetliło mi z tego roku wszystko dobrze wspisałem
--- Post updated ---
usunołem w tym menedżerze i sam wybrałem sterowniki takie jakie mam wybrałem wszystko krok po kroku zrobiłem
 
nadal nic co to nie pomogło wszystko zrobiłem tak jak pisło przed robienem tego usunołem sterowniki i oprogrmowanie do nich no wszystko jak pisało i nadal żadna gra nie dzała no odinstalowałem wszystko i zainstalowałem tak jak tam pisało.Ej a jak mam tego laptopa to musze też dać jako notebook? bo jest normalne 740m lub 740m notebook
--- Post updated ---
dobra to jak nic się już nie da zrobić to jak by się dało strone do sterowników tych geforce 740 m z 2015 /16 dało by się ?
--- Post updated ---
Dobra naprawiłem wszystko i już h1z1 działa dobrze okazało się że musiałem do laptopa zainstalowac tylko sterowniki graficzne najnowsze nvidia geforce 740m ale nie na normalny komputer tylko że jako notebook bo mam laptopa i do mojego kompa trzeba sterowniki jak do notebooka
dziękuje do widzenia
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Back
Do góry