funko fusion

MMORPG GW2: Wojny Serwerów

Matti

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=9qQRljtdl88&feature=youtu.be[/youtube2]

Bardzo dobrze omówiony system walki pomiędzy serwerami. Lepszego chyba nie ma :P. Ukłony dla Rocka.
Mnie fakt, że takie walki będą miały miejsce ostatecznie przekonują do GW2 i na pewno zagości na mojej półce.
Co sądzicie o takim przedsięwzięciu?
 
Gra będzie epicka to jest pewne!
Informacje na jej temat jakie do tej pory się ukazały przekonują mnie, że ta gra będzie swego rodzaju rewolucją na rynku MMO.
WoW pożegna się z miejscem na tronie, a od tej pory będzie królował Guild Wars 2. O ile spełnią się wszystkie zapewnienia twórców.
Wojny serwerów jak wypalą na pewną będą tą częścią gry, która przyciągnie sporo osób. Co do pociągnięcia gry przez komputery: do czasu wydania produktu minienie jeszcze jakiś rok.
Czas na modernizację ;>

Ja osobiście zapisałem się na bete. Z tym, że moje szanse są marne, ponieważ zgłoszenia do testowania wysłało około miliona osób.
 
Ja jeszcze nie jestem pewny czy kupować, czy nie. Poczekam aż ktoś (najprawdopodobniej Roc&Rojo) po premierze przedstawi tą produkcje dokładniej.
Mam kilka pytań.
Czy gra będzie w wersji pudełkowej?
Czy będzie polska wersja językowa?
Ile gra będzie kosztować?
 
No zapowiada się na prawdę ciekawie. Z resztą już po wyjściu pierwszej części można było stwierdzić, że jeżeli wyjdzie druga to na pewno będzie bardzo dobra i świetnie dopracowana.
A tak w ogóle to kocham styl opowiadania Rocka o danych rzeczach. Ma to coś w sobie koleś :D
 
K4tuna napisał:
Ja jeszcze nie jestem pewny czy kupować, czy nie. Poczekam aż ktoś (najprawdopodobniej Roc&Rojo) po premierze przedstawi tą produkcje dokładniej.
Mam kilka pytań.
Czy gra będzie w wersji pudełkowej?
Czy będzie polska wersja językowa?
Ile gra będzie kosztować?

Gra na pewno będzie w wersji pudłekowej, co więcej na 100% doczekamy się wersji kolekcjonerskiej.
Co do ceny i polskiej wersji nic nie wiadomo. Moim zdaniem będzie ona oscylować w granicach od 120-160 zł.
CD Projekt jest dystrybutorem więc kto wie czy nie zatroszczy się o polonizację.
 
Back
Do góry